شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

به عملکرد مدیران جهاد کشاورزی گلستان چه نمره ای می دهید؟

عالی - 25%
خوب - 0%
متوسط - 0%
ضعیف - 75%
هیچکدام - 0%

رئیس دادگستری استان گلستان گفت: در دو روز 9 و 10 دی‌ماه جاری تعداد 60 اغتشاشگر در شهرستان گرگان دستگیر شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از گرگان؛ هادی هاشمیان پیش از ظهر امروز در حاشیه راهپیمایی خودجوش مردمی علیه اغتشاش‌گران اخیر در گرگان در گفت و گو با خبرنگار فارس اظهار کرد: در دو روز 9 و 10 دی‌ماه جاری تعداد 60 اغتشاشگر در شهرستان گرگان دستگیر شدند.

وی تصریح کرد: دو روز است که خوشبختانه هیچگونه اغتشاشی را در گرگان نداریم ولی در روز 9 و 10 دی ماه جاری وقتی مردم برای گرانی و تورم به خیابان‌ها آمدند اغتشاشگران و فتنه‌گران وارد جمعیت شده و اقدامات خرابکارانه را انجام دادند مردم در ابتدا فکر می‌کردند این جمعیت برای گرانی تجمع کردند ولی هنگامی که متوجه شدند این طور نیست راهشان را از آنها جدا کردند.

رئیس دادگستری استان گلستان ابراز کرد: مردم ما از ابتدای انقلاب تاکنون ثابت کردند که همواره پشت رهبر ایستادند و جایی که احساس خطر کردند کسی می‌خواهد به انقلابشان تعدی کند وارد صحنه می‌شوند و امروز با وجود باران سرد زمستانی جمعیت خوبی از مردم را در راهپیمایی خودجوش مردمی علیه اقدامات خرابکارانه اغتشاشگران در شهرستان گرگان شاهد هستیم.

هاشمیان از حضور مردم در راهپیمایی علیه اقدامات سخیف فتنه‌گران تقدیر کرد و افزود: مردم با حضور در این راهپیمایی می‌خواهند بگویند که درست است که مشکل داریم، تورم هست، گرانی هست ولی هیچکدام از اینها را بهانه‌ای نمی‌کنیم که معاندین نظام بخواهند به انقلاب و کشور ما تعدی کنند لذا مردم همه سختی‌ها را تحمل می‌کنند تا انقلابمان را حفظ کنیم.

وی تصریح کرد: اغتشاشگران هیچکدام از مردم ما نیستند مسلما خون‌های زیادی برای برافراشته شدن پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران ریخته شد و جان‌ها و جوان‌های زیادی برای سربلندی کشور ایران تقدیم انقلاب شده است.

رئیس دادگستری استان گلستان ابراز کرد: اغتشاشگران از خارج کشور وارد ایران شدند و اقدامات خرابکارانه را انجام دادند رصدهای امنیتی و اطلاعاتی که انجام شده است مشخص کرد که افراد اغتشاشگر از داخل کشور نبودند اینها نفوذی از تکفیری‌ها و داعشی‌هایی بودند که از طریق مختلف در جمعیت پراکنده شدند که بسیاری از آنها دستگیر و همچنان در حال دستگیری هستیم.

هاشمیان بیان کرد: در دو روز 9 و 10 دی ماه جاری حدود 60 نفر دستگیر شدند برخی از آنها به علت عدم آگاهی بوده است که آنها با تضمین آزاد شدند و تعداد دیگری که لیدر بودند و تحریک کننده مردم بودند و هنوز هستند.

وی در خصوص سخنان نابخردانه ترامپ علیه ایرانیان که آنها را گرسنه خطاب کرده بود، گفت: ترامپ حتما آمار کشور خودش را ندارد چون آنجا چندین میلیون گرسنه وجود دارد که روزانه به خاطر گرسنگی از بین می‌روند ولی در کشور ایران یک نفر به علت گرسنگی از بین نرفته است توهینی که ترامپ به مردم کرد امروز توسط همین ملت پاسخش را خواهد شنید.

رئیس دادگستری استان گلستان خاطرنشان کرد: مردم کشور ما افراد بسیار سخی و سخاوتمند هستند و به دیگران نیز کمک‌رسانی می‌کنند خودشان گرسنه نیستند و کشور ما کشورهای مستضعف دیگر را ارتضا می‌بخشد.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید