شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

به عملکرد مدیران جهاد کشاورزی گلستان چه نمره ای می دهید؟

عالی - 25%
خوب - 0%
متوسط - 0%
ضعیف - 75%
هیچکدام - 0%

جانشین معاونت فرهنگی و امور روحانیون دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور در گرگان گفت: اهل سنت استان گلستان همگام با دیگر مردم عزیز کشورمان با بصیرت، آگاهی و هوشیاری در برابر فتنه ها ایستادگی کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از گرگان؛"غلامرضا ابراهیمی" در آیین اختتامیه پنجمین دوره مسابقات نیمه نهایی حفظ و قرائت قرآن کریم  روحانیون، مدرسین و طلاب اهل سنت شمال کشور افزود: طی چند روز اخیر هم عده ای می خواستند با کج فهمی دست به رفتارهایی بزنند که باز هم نقشه های آنان نقش برآب شد و مجددا پوزه آمریکای جنایت کار، اسرائیل غاصب و حکومت های مزدور به خاک مالیده شد.

وی با تاکید براینکه، مسئولین باید قدردان مردم بوده و در رفع مشکلات آنها گام بردارند، افزود: مردم کشورمان همیشه گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب بوده و در همه حال در مقابل تمام نقشه های شوم دشمنان ایستادگی کرده اند و اینطور نیست که مشکلی نداشته باشند و باید بنا به فرموده مقام معظم رهبری، مشکلات مردم جدی گرفته شده و حل گردد.

جانشین معاونت فرهنگی و امور روحانیون دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور با تاکید براینکه، مردم عزیز کشورمان با الگو قرار دادن آموزه های دینی و بیانات رهبر معظم انقلاب هیچوقت به دشمنان اسلام اجازه نخواهند داد تا دست به چنین رفتارهایی بزنند، اظهار نمود: دشمنان اسلام باید بفهمند که هرچقدر هم فتنه و نا آرامی ایجاد کنند باز هم به نتیجه نخواهد رسید و خاموش خواهد شد.

"ابراهیمی" با اشاره به اینکه، در زمان 8 سال دفاع مقدس با اینکه اسلحه و تجهیزات نظامی کافی نداشتیم، ایستادگی کرده و با رهبری امام راحل به موفقیت دست یافتیم، اظهار کرد: امروز به شکر خدا، فریاد موشک های غیور مردان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی لرزه بر اندام دشمنان اسلام و نظام ایجاد کرده و پشتیبان و یاری دهنده ملت و کشور عزیز ماست.

وی با بیان اینکه از 230 هزار شهیدی که در کشور داریم بیش از 11 هزار شهید از اهل سنت هستند، افزود: جای تشکر و قدردانی دارد که  اهل سنت کشورمان دوشادوش تشیع در حفظ انقلاب و نظام تلاش کرده اند.

جانشین معاونت فرهنگی و امور روحانیون دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور با تاکید براینکه، قدر مردم، قرآن کریم، وحدت قرآنی و اسلامی، برابری و برادری و در نهایت قدر رهبر عزیزمان را بدانیم، افزود: باید دست به دست هم داده تا به پیروزی نهایی دست یابیم و به گونه ای که امام شهداء و شهیدان از ما انتظار دارند، باشیم.

"ابراهیمی" با اشاره به ترویج برنامه ها و محافل قرآنی افزود: این کتاب مقدس مفاهیم بزرگ و ارزشمندی دارد و ما در مسیر انقلاب و دفاع مقدس نیز از برکات این کتاب الهی استفاده کردیم.

وی با بیان اینکه این مسابقات پنجمین دوره از مرحله استانی قرآن کریم است که در گرگان برگزار شد و نفرات برتر در مسابقات کشوری شرکت خواهند کرد، اظهار کرد: مرحله نهایی این رقابت ها در بوشهر برگزار خواهد گردید که طی آن پرتو نور الهی قرآن کریم در امواج دریای عمان و خلیج همیشه فارس تجلی خواهد یافت.

جانشین معاونت فرهنگی و امور روحانیون دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور در پایان افزود: اگر امروز در مقابل استکبار جهانی یکی هستیم فقط بدلیل این است که به قرآن کریم پناه آورده ایم و به مفاهیم قرآنی و ارزشهای معنوی آن پی برده ایم.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید