شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

به عملکرد مدیران جهاد کشاورزی گلستان چه نمره ای می دهید؟

عالی - 25%
خوب - 0%
متوسط - 0%
ضعیف - 75%
هیچکدام - 0%

تحلیل گر مسائل فرهنگی و اجتماعی استان کلستان در تحلیلی به مسائل فتنه 96 پرداخته است و اظهار کرد: کارد به استخوان ملت رسید ولی دوشمنان بدانند که مردم با انقلاب هستند و خواهند بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از گرگان؛ "عرفان قدرتی نژاد" تحلیل گر مسائل فرهنگی و اجتماعی استان گلستان در یادداشت خود آورده است: هسته اولیه اتفاقات اخیر نشان از اعتراضی بحق توسط مردمی است که از فقر و گرانی و بیکاری و مفاسد اقتصادی به تنگ امده اند. این اعتراضات مربوط به یک هفته و دو هفته و یک ماه اخیر نیست این نارضایتی ناشی از عملکرد ضعیف دستگاههای اجرایی مدت هاست نقل همه محافل و جمع های مردی است.

وضعیت اقتصادی مردم و وجود جوانان بیکار در هر خانواده و گرانی روزانه اقلام مورد نیاز و ضروری مردم، ضعف و رنجی است که چپ و راست، موافق و مخالف و حزب الهی و غیر حزب الهی نمی شناسد.

در جامه، با هرکسی گفتگویی کوتاه داشته باشید نسبت به وضعیت اقتصادی کنونی معترض و منتقد است.

بزرگان کشور از جمله رهبرانقلاب و مراجع تقلید بارها به مسولین نسبت به معیشت مردم هشدار و تذکر داده اند ولی صدای انان چندان شنیده نمی شود.

تلاش های مسولان اجرایی در دولت های مختلف قابل تقدیر و تبیین است ولی امروز که گرانی های پی در پی و رشد فزاینده بیکاری فریاد بحق مردم را دراورده است بجای تحلیل های حزبی و گروهی باید صدای بحق مردم را شنید.

گروهها و جناح های داخلی باید دست از متهم کردن همدیگر بردارند. امروز مشکل اقتصادی درد ملی ماست. وجود تحریم های گسترده و وجود مدیران اشرافی و غیرمتخصص و گاها از کارافتاده زمینه اقتصاد ضعیف و شکننده را برای کشورمان به ارمغان اورده است و ما نیر باید بجای سیاه نمایی و قضاوت های زودهنگام جناحی به کمک مردم و دولت بپردازیم.

اعتراض به فقر و گرانی و بیکاری و مفاسد و حقوق های نجومی تضعیف حاکمیت و دولت نیست بله صدای حق و درست مردم است که باعث تقویت حاکمیت است و باید این فریاد شنیده شود و در لابلای اشوب ها و فتنه گری های گروهک ها گم نشود.

درحالیکه مردم در تاریخ انقلاب نشان دادند برای کشور و دین و ناموس خود جان میدهند و درخت تنومند جمهوری اسلامی را با خون جوانان خود ابیاری کرده اند، از شهدای انقلاب و شهدای هشت سال دفاع مقدس تا شهدای مدافع حرم و مدافع امنیت وطن تقدیم انقلابی کردند که انقلاب مستضعفین است.

ما انقلاب کردیم برای اجرای قوانین مترقی و کامل اسلام. برای عدالت. برای برابری . برای صلح و امنیت و برای استقلال و عزت.

اگر امروز توسط مسولین اهداف انقلاب اجرایی شود شاهد این حجم نابسامانی در حوزه اقتصادی نخواهیم بود.

این روزها همگان دیدیم همان مردمی که از فقر و گرانی و بیکاری به تنگ امده بودند برای دفاع از انقلاب و نظام اسلامی و امنیت کشورمان فتنه و اشوب را خنثی و محکوم کردند و فریاد زدند اگر ما اعتراض به وضعیت اقتصادی و معیشتی داریم نیازی به دخالت های کشورهای خارجی و رییس جمهور دیوانه امریکا و گروهک های تروریستی با سابقه ترور هزاران جوان این کشور نداریم مردم حق و باطل را تشخیص دادند ان هم زمانیکه مشکلات اقتصادی زندگی مردم را تحت فشار قرار داده است.

مردمی که با درایت و هوشیاری تمامی فتنه های اخرالزمانی را خنثی میکنند و اشوبی که با اتش زدن مسجد و حسینیه  شروع شد تا به اتش کشیدن امام زادگان و قران کریم و مغازه های مردم و کشتن جوانان و نوجوانان مظلوم و بی گناه ما توسط گروهک های تروریستی_ تکفیری ختم شد.

گروهک های جنایتکاری که علنا در شبکه های ماهواره ای از اتش زدن مراکز مقدس  مردم و شورش مسلحانه  شان می گویند با ان سابقه کشتار و ترور که در تاریخ خود دارند.

17000 جوان این مملکت را ترور کردند و بخاک و خون کشیدند تا ان بازمانده پهلوی که پداران جنایتکارش 3100 تن از این مردم(شهدای انقلاب) را به شهادت رساندند و داعش جنایتکاری که سوریه و عراق و افغانستان را با خاک یکسان کرده است و جز قنل و ترور و کشتار چیزی به ارمغان نیاورده و عربستانی که در یمن مسلمان کشی راه انداخته و اسراییل و امریکا که در هرجا و هر کشوری که قدم گذاشته اند جز جنگ و اشوب و فقر و ویرانی چیزی به ارمغان نیاورده این، روزها دندان طمع به کشور ما دارند.

در وضعیت کنونی که مردم با هوشیاری فتنه تروریستی_ تکفیری را خنثی کردن مسولین با تمام توان به حل مشکلات مردم بپردازند و صدای بحق مردم و نارضایتی از وضعیت اقتصادی را بشنوند و این صدای حق را از اشوب و فتنه گروهک های تروریستی جدا کنند.

حل مشکلات مردم که همان بهبود وضعیت اقتصادی_رفع فقر و بیکاری_مبارزه با مفاسد و اجرای عدالت است باید با جدیت دنبال شود.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید