شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

نظر شما درباره استفاده از پیام رسان های داخلی چیست؟

بهتر از پیام رسان های خارجی است - 50%
اطلاعات شخصی به سرقت نمیرود - 0%
حمایت از تولید ایرانی است - 0%
بهتر از از پیام رسان های خارجی استفاده شود - 37.5%
دولت باید از پیام رسان های داخلی حمایت کند - 12.5%

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان با بیان این مطلب که سه همایش با موضوع انقلاب ویژه اصناف و بازاریان در شهرستان های آق قلا، علی آبادکتول و کلاله برگزار خواهد شد، گفت: در دهه فجر امسال 21 واحد صنعتی با سرمایه گذاری یکهزار و 145 میلیارد ریال در 12 شهرستان استان بهره برداری می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از گرگان؛ "درویشعلی حسن زاده" معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان در جمع خبرنگاران در باب افتتاح این پروژه ها در ایام دهه فجر گفت: با بهره برداری از این طرح ها 345 نفر صاحب شغل پایدار می شوند.

وی افزود: این پروژه ها در شهرستان های علی آباد، آق قلا، گرگان، گنبدکاووس، کردکوی، مینودشت، گالیکش، آزادشهر، بندرترکمن، بندرگز، کلاله و رامیان به بهره برداری می رسد.

"حسن زاده" تصریح کرد: این طرح های صنعتی بیشتر در زمینه بازیافت باتری، تولید کنسرو، تولید محصولات پلاستیکی، انواع پلی فرم، ظروف آشپرخانه، تولید لامپ، شالیکوبی، تولید بتن، کیسه های پروپیلن، تولید سوله و اسکلت های فلزی، محصولات بتنی، کاشی و سرامیک است.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان در پاسخ به این سوال که در استان گلستان چه تعداد واحد صنعتی وجود دارد، اظهار کرد: استان گلستان دارای یکهزار و 200 واحد صنعتی که بیشترین آن در حوزه صنایع کوچک فعالیت دارند.

وی همچنین از تدارک بازاریان استان برای استقبال از جشن های انقلاب در سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد و گفت: در حوزه اجرای برنامه های کمیته اصناف و بازاریان ستاد دهه فجر، 16 ایستگاه صلواتی پیش بینی شده است که دو ایستگاه در روز نخست دهه فجر در فرودگاه و دیگری عصر همان روز در امامزاده عبدالله (س) گرگان برپا خواهد شد.

"حسن زاده" عنوان کرد: در این ایام دو همایش در مرکز و شرق استان با عنوان انقلاب اسلامی، اقتصاد مقاومتی، تولید ملی و اشتغال پیش بینی شده است.

وی از برگزاری سه همایش با موضوع انقلاب ویژه اصناف و بازاریان در شهرستان های آق قلا، علی آبادکتول و کلاله نیز خبر داد.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان در پایان با بیان این مطلب که در استان گلستان 56 هزار و 500 واحد صنفی فعال وجود دارد، خاطر نشان کرد:  بازاریان گلستان در دفاع مقدس 250 شهید تقدیم انقلاب کرده اند.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید