شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

نظر شما درباره استفاده از پیام رسان های داخلی چیست؟

بهتر از پیام رسان های خارجی است - 50%
اطلاعات شخصی به سرقت نمیرود - 0%
حمایت از تولید ایرانی است - 0%
بهتر از از پیام رسان های خارجی استفاده شود - 37.5%
دولت باید از پیام رسان های داخلی حمایت کند - 12.5%

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی گلستان با بیان این مطلب که سبد حمایت غذایی در دو نوبت توزیع شده است، گفت: در سال جاری سبد حمایت غذایی در دو نوبت به 119 هزار و 713 خانوار گلستانی تعلق گرفته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از گرگان؛"سعید مازندرانی" مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: در ده ماهه سال 96 تعداد 25 دوره آموزش پیشگیری از آسیب های اجتماعی برای 660 نفر با موضوعات پیشگیری از اعتیاد، مهارت زندگی، سلامت روان، پیشگیری از ایدز، فرزند پروری و پیشگیری از مصرف الکل در استان برگزار شد.

وی افزود: در طرح تقسیم کار ملی نیز کارگاه آموزشی با عنوان حمایت وصیانت از کودکان در حوزه فضای مجازی ویژه مشاورین  اولیای مدارس استان برگزار شد.

"مازندرانی" با اشاره به اجرای طرح حمایت غذایی تصریح کرد: امسال سبد حمایت غذایی در دو نوبت به 119هزار و 713 خانوار تعلق گرفت که تعداد افراد بهره مند شده در این طرح 348 هزار و 263 نفر می باشد.

وی به اجرای طرح بیمه کارگران ساختمانی در سال 96 اشاره و خاطرنشان کرد: پس از ثبت نام از متقاضیان بهره مند از بیمه کارگران ساختمانی و بررسی صلاحیت آنان، اعتراض 200 متقاضی خدمات بیمه اجتماعی کارگران ساختمانی ثبت شده و در سامانه بررسی شد.

مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان از طرح جلوگیری از نسلی شدن فقر به عنوان یکی از پروژه های اقتصاد مقاومتی اشاره و خاطر نشان کرد: با همکاری اداره کل بهزیستی، 334 کودک بازمانده از تحصیل دوره ابتدایی در استان شناسایی شدند وبه چرخه آموزش بازگشتند.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید