شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

نظر شما درباره استفاده از پیام رسان های داخلی چیست؟

بهتر از پیام رسان های خارجی است - 50%
اطلاعات شخصی به سرقت نمیرود - 0%
حمایت از تولید ایرانی است - 0%
بهتر از از پیام رسان های خارجی استفاده شود - 37.5%
دولت باید از پیام رسان های داخلی حمایت کند - 12.5%

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان گفت: یکی از افتخارات جمهوری اسلامی ایران 22 بهمن بوده و است اهمیت دادن این روز اقتدار این کشور را می افزاید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از مراوه تپه؛ سردار رحمت الله صادقی در مراسم افتتاح مدرسه دانش آموزی آزادی در روستای دولت اورلان شهرستان مراوه تپه اظهار کرد: یکی از نیازهای مردم ایجاد زیرساخت های لازم برای معیشت و زندگی سالم است و یکی از این نمونه زیرساخت ها مدرسه است.

وی ادامه داد: یکی از عدالت ها داشتن مدرسه و بهداشت است. سپاه پاسداران هم وظیفه دارد کنار سایر ادارات از ظرفیت خودش استفاده کند و در زیرساخت های لازم تا حد توان کمک کند.

سردار صادقی تصریح کرد: یکی از فعالیت های قرارگاه سپاه پیشرفت آبادانی و محرومیت زدایی از کشور اسلامی ما است.

فرمانده سپاه نینوای استان گلستان با بیان اینکه در بخش کشاورزی و دامداری وابسته به روستا هستیم متذکر شد: با بستر سازی مناسب برای روستاها، به پیشرفت های لازم و مناسبی دست پیدا می کنیم و این موجب می شود کشور هم پیشرفت کند.

وی اظهار کرد: شهرستان مراوه تپه یکی از شهرستان هایی است که زیرساخت هایش پیشرفت کرده و این کارها به همت مردم و حضور مردم در صحنه ها بوده است، اگر توانستیم زیر ساخت مناسبی را مهیا کنیم مطمئناً به نتایج مناسبی دست پیدا می کنیم.

سردار صادقی در پایان تاکید نمود: یکی از افتخارات جمهوری اسلامی ایران 22 بهمن است. انشاءالله مردم ما در روز 22 بهمن با حضورشان به اقتدار ملی کشور می افزایند.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید