شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

به عملکرد مدیران جهاد کشاورزی گلستان چه نمره ای می دهید؟

عالی - 25%
خوب - 0%
متوسط - 0%
ضعیف - 75%
هیچکدام - 0%

رئیس پلیس آگاهی استان گلستان گفت: مرگ مشکوک کارمند یکی از بانک‌های گلستان در پزشکی قانونی استان در حال بررسی است و طی روز های آینده اخبار آن اعلام خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از گرگان؛ سرهنگ"مجتبی مروتی" رئیس پلیس آگاهی گلستان با رد همه شایعات در باره مرگ کارمند یکی از بانک های استان در فضای مجازی گفت: علت مرگ این فرد، در پزشکی قانونی در حال بررسی است.

وی با بیان این مطلب که جنایی بودن این پرونده هنوز برای ما محرز نشده است، اظهار کرد: این فرد که مردی حدود 32 ساله است، شنبه شب از منزل خارج شده بود و صبح دیروز جسد او زیر یک پل در حوالی روستای چهار باغ توسکستان توسط اهالی این روستا کشف شد.

"مروتی" تصریح کرد: ماموران پس از اطلاع از موضوع، بلافاصله به محل اعزام و مشغول بررسی شدند اما هیچ آثار جراحت، گلوله، خفگی و یا ضربه در جسد دیده نشده است.

رئیس پلیس آگاهی گلستان از انتقال جسد به پزشکی قانونی خبر داد و افزود: برای مشخص شدن علت قطعی و نهایی مرگ باید کالبدشکافی و اقدامات تخصصی روی آن انجام شود.

گفتنی است، در روز های اخیر اخباری در فضای مجازی در حال دست به دست شدن می باشد، که یک کارمند بانک در گلستان به قتل رسیده است.

لازم به ذکر است، اخبار این چنینی که در رسانه های اجتماعی اعلام می شود، فاقد اعتبار می باشد.

انتهای پیام/

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید