شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

به عملکرد مدیران جهاد کشاورزی گلستان چه نمره ای می دهید؟

عالی - 25%
خوب - 0%
متوسط - 0%
ضعیف - 75%
هیچکدام - 0%

عضو هیات نمایندگان اتاق گرگان با بیان این مطلب که جایگاه تحقیق و توسعه در رونق تولید را نباید نادیده گرفت، گفت: چشم انداز سرمایه گذاری در کشور مبهم است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از گنبدکاووس؛ "دکتر فرخ قبادی"عضو هیات نمایندگان اتاق گرگان گفت: تقاضای مصرف کننده، سرمایه گذاری، دولت و درخواست خارجی ها برای کالای ایرانی کل تقاضا را تشکیل می دهد.

وی افزود: چشم انداز سرمایه گذاری در کشور مبهم می باشد و این ابهام باعث شده است در این زمینه موفق نباشیم و میتوان گفت که رکود موجود بازار رفع نخواهد شد مگر با حمایت سرمایه گذاران و توسعه صادرات.

"قبادی" تصریح کرد: افزایش بهره بری نیاز به سرمایه انسانی ماهر دارد، نرخ تسهیلات و قوانین مزاحم نیز در بهره بری موثر می باشد.

عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی گرگان تاکید کرد: تا زمانی که نتوانیم محصولاتی با کیفیت قابل قبول و با هزینه رقابتی داشته باشیم، افزایش معنادار صادرات نا محتمل است.

وی خاطر نشان کرد: ارائه مجوز ها، بدون برنامه ریزی باعث شده که واحد های کوچک تاسیس و با هزینه بالا فعالیت کنند که در مقابل قابل رقابت نیز نخواهند بود.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید