شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

به عملکرد مدیران جهاد کشاورزی گلستان چه نمره ای می دهید؟

عالی - 25%
خوب - 0%
متوسط - 0%
ضعیف - 75%
هیچکدام - 0%

رئیس سازمان تعاون روستایی کشور با بیان این مطلب که دولت پیشنهاد کرد در بودجه سال بعد 14 هزار میلیارد تومان وام تکمیل زنجیره تولید روستایی اختصاص یابد اظهار کرد: این موضوع را باید قبول کنیم که نتوانستیم در امر زعفران، برند سازی کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از گرگان؛ "علی اوسط هاشمی" رئیس سازمان تعاون روستایی کشور در حاشیه دیدار با فعالان اقتصادی بخش خصوصی در گرگان گفت: گلستان میتواند قطب تولید بذر گندم کشور شود چرا که دولت پیشنهاد کرد در بودجه سال بعد 14 هزار میلیارد تومان وام تکمیل زنجیره تولید روستایی اختصاص یابد.

وی با بیان این مطلب که اتاق نماینده افکار تولید است افزود: اتاق بازرگانی نماینده افکار تولیدی است که در تحول و رسیدن به توسعه اقتصادی نقش مهمی دارد.

رئیس سازمان تعاون روستایی کشور در رابطه اهمیت نقش مردم پس از انقلاب اظهار کرد: به جامعه قدرتمند می اندیشیم، جامعه قدرت مند با محوریت ملت و دولت تحقق می یابد.

"هاشمی" با بیان این مطلب که تعاون گرایی یکی از اصول پیشرفت است و می بایست فرهنگ سازی شود و باید شراکت فکری در اولویت قرار گیرد، اظهار کرد: ما آمادگی داریم در ارائه تصدی گری ها با تعاونی ها و اتحادیه ها همکاری داشته باشیم.

وی ادامه داد: این ضعف است که نتوانستیم در زعفران صاحب برند شویم، باید بپذیریم و برای رونق صادرات برنامه ریزی نماییم و این سوال مطرح است که سهم کشور در توانایی کشاورزی چه مقدار است.

رئیس سازمان تعاون روستایی کشور خاطر نشان کرد: 13 هزار میلیارد تومان اعتبار برای رونق روستاها در نظر گرفته شد که اعتبار مناسبی جهت کنترل مهاجرت به شهر ها می باشد.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید