شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

به عملکرد مدیران جهاد کشاورزی گلستان چه نمره ای می دهید؟

عالی - 25%
خوب - 0%
متوسط - 0%
ضعیف - 75%
هیچکدام - 0%

روابط عمومی مخابرات منطقه گلستان در پی انتقاد تند یکی از کانال های تلگرامی به عملکرد این نهاد دولتی در استان که با مضمون" با مخابرات استان گلستان جهان سوم و بلکه جهان چهارم را تجربه کنید! " جوابیه ای را منتشر کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از گرگان؛ روابط عمومی مخابرات منطقه گلستان در پی انتقاد تند یکی از کانال های تلگرامی به عملکرد این نهاد دولتی در استان که با مضمون" با مخابرات استان گلستان جهان سوم و بلکه جهان چهارم را تجربه کنید! " جوابیه ای را منتشر کرده است.

متن جوابیه بدین شرح است؛

ضمن ارج نهادن به مسئولیت پذیری آن رسانه در راستای انعکاس مشکلات مردم و آگاهی بخشی به مسئولان و تاکید در جهت رفع انتظارات به جا و به حق آنها ، پیرو درج مطلبی در کانال گرگان فردا درروز پنج شنبه 19/11/96 مبنی بر اختلال و قطع اینترنت خانگی در برخی نقاط استان گلستان بدون اطلاع قبلی به استحضار می رساند: با توجه به توسعه بسیار سریع و روز افزون تکنولوژی ، نیاز به تغییرات و بروز رسانی تجهیزات جهت ارائه سرویس های جدید غیر قابل اجتناب است.

این تغییرات با اطلاع قبلی بسته به وسعت آن از طریق رسانه ها من جمله صدا وسیمای مرکز گلستان و پرتال مخابرات استان به نشانی www.tcgolestan.ir و کانالهای خبری روابط عمومی مخابرات منطقه گلستان اعلام می شود که در اصطلاح پیش بینی شده گفته می شود.

اما برخی اتفاقات پیش بینی نشده است. هیچگاه اداره برق یا آب ترکیدگی لوله آب یا خرابی ترانس را بدلیل حادثه از قبل اطلاع رسانی نمی نماید بطورمثال نمی گوید 2 ساعت دیگر قرار است یک ترانس خراب شود.

در شبکه ها ی مخابراتی نیز یک تجهیز الکترونیکی بدون اطلاع قبلی از کار می افتد و موجب قطع ارتباطات می گردد که به آن downtime مخابراتی می گویند که قابل پیش بینی نبوده و کاملا غیر قابل اجتناب است. جمهوری اسلامی ایران جهان سوم و چهارم نیست بلکه یک کشور در حال توسعه است و این توسعه ها در تمامی حوزه ها بخصوص در حوزه فناوری و مخابرات در دستور کار قرار دارد و نشان از سرمایه گذاری چند صد میلیاردی شرکت مخابرات ایران در راستای افزایش کیفیت و رضایت مردم دارد که امید است با تحمل وشکیبایی مردم عزیز ایران به ویژه استان گلستان ، تا ماه های آتی شاهد یک سرویس با کیفیت و پایدار باشیم.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید