شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

به عملکرد مدیران جهاد کشاورزی گلستان چه نمره ای می دهید؟

عالی - 25%
خوب - 0%
متوسط - 0%
ضعیف - 75%
هیچکدام - 0%

در آستان فرا رسیدن چهلمین بهار انقلاب اسلامی ایران؛ قرارگاه عملیاتی لشکر ۳۰ و تیپ ۲۳۰ شهید متاجی گرگان به مناسبت ۲۲ بهمن بیانیه ای را منتشر کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از گرگان؛ قرارگاه عملیاتی لشکر ۳۰ و تیپ ۲۳۰ شهید متاجی گرگان در بیانیه ای آورده است؛

طلیعه چهلمین فجر انقلاب شکوهمند اسلامی ایران به رهبری مرجع عالیقدر جهان حضرت امام خمینی (رضوان ا... تعالی علیه) و به برکت خون شهداء و مجاهدتهای خالصانه ایثارگران و جانبازان این مرز و بوم در حالی سی و نه بهار از عمر پرخیر و برکت خویش را پشت سر می‌نهد که استکبار جهانی و در رأس آن صهیونیزم بین الملل از هیچ تلاش و اقدامی برای مقابله با این ودیعهٔ الهی فروگذار نمی کند.

امروز شکر نعمت عظیم انقلاب و قدردانی این اعتماد الهی مستلزم عزم و اراده‌ای جهاد گونه است و می‌طلبد تا آحاد مردم انقلابی با حضور آگاهانه و بصیرت آفرین در صحنه‌های خطیر و سرنوشت ساز و با درک صحیح و اطاعت محض از فرامین و هدایت‌های داهیانه و پیامبرگونه ولی امر مسلمین حضرت آیت ا... العظمی امام خامنه‌ای عزیز، در میدان جهاد کبیر و عبور از پیچ تاریخی و سرنوشت ساز از هیچ تلاش و کوششی دریغ ننمایند.

ارتشیان ولایمتدار ضمن تجدید میثاق با آرمانهای انقلاب اسلامی از امّت حزب الله، همیشه بیدار و حاملان بیرق سرخ انقلاب اسلامی دعوت به عمل می‌آورد با حضور در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن ماه حماسه‌ای دیگر را در تثبیت و تداوم ارزشها و آرمانهای امام راحل عظیم الشان و شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی به منصه ظهور برسانند.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید