شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

به عملکرد مدیران جهاد کشاورزی گلستان چه نمره ای می دهید؟

عالی - 25%
خوب - 0%
متوسط - 0%
ضعیف - 75%
هیچکدام - 0%

فعال فرهنگی استان گلستان در یادداشتی در باب ورود 4 شهید گمنام به استان گلستان آورده است: اینان مجاهدانی هستند که خداوند مأموریت تغییر جهان و انسان را به آن ها داده است تا گره از کار خلق بگشایند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از گرگان؛ "محسن رایجی" فعال فرهنگی استان گلستان در باب ورود پیکر 4 شهید خوشنام به استان گلستان در ایام فاطمیه و تدفین آین بزرگواران در دو دانشگاه استان، آورده است؛

بسم رب الشهداء والصدیقین

قال رسول الله (ص): "احب العباد الی الله الاتقیاء الاخفیاء" محبوبترین  بندگان در پیش خدا پرهیزگاران گمنامند.

سلام بر ارواح طیبه شهدا و درود خدا نثار ایثار و جانفشانی شان باد. آنانکه با ایمان و اعتقادی راسخ و عشق به ولایت و نظام مقدس جمهوری اسلامی از جان گذشتند و دعوت حق را لبیک گفتند.

تو را نیز عاشورایی است و کربلایی که تشنه خون توست و انتظار می کشد تا تو زنجیر خاک از پای اراده ات بگشایی و از خود و دلبستگی هایت هجرت کنی و خود را به قافله سال ۶۰ هجری برسانی و در رکاب امام عشق به شهادت رسی، یاران شتاب کنید.

گویی هنوز فریاد امیر المومنین علی (ع) در پهنه جاودان تاریخ طنین انداز است که کجایند آن قومی که به اسلام فرا خوانده شده اند و جهاد در راه خدا را سر لوحه کردار زیبایشان سازند و روشنی دل را همراهی سخن با عمل جاودانه می سازند و با اهدای جان خویش تا ابد بر تارک احسن الخالقین می درخشند.

اینان مجاهدانی هستند که خداوند مأموریت تغییر جهان و انسان را به آن ها داده است تا گره از کار خلق بگشایند. اینان حزب الله هستند که اکنون آمده اند، حال زمین آمدنشان را بنگرید.

شهدا نصرت وعده داده خداوند را در پیروزی  حق بر باطل با خود به همراه دارند، اینان هم اکنون آمده اند. بیایید نصرت عشق را بنگرید.

رمز پیروزی ارزش ها بر ضد ارزش ها مگر نه در ماندگاری واستواری یاران نینوا بر دیو سیرتان اموی است. اینان هم اکنون آمده اند. بیایید جاودانگی حزب الله را بنگرید.

جلوه نصرت حق مگر جز لبیک امت حزب الله بر حجت خداست؟ اینان هم اکنون آمده اند، پس بیایید با تمام وجود حجت حق را بر زمین بنگرید.

اینان حزب الله هستند که جلوه گاه زیبای لطف حق بر بندگان صدیقش خواهد بود. فرمانبران امر حق تو را صدا می زنند. بیایید صدق وعده خداوند را بنگرید، اینان هم اکنون آمده اند.

اینک کبوتران حرم نبوی در فضای جامعه علوی پر می گشایند، اصحاب خیر و نیکی آمده اند، بیایید پر گشودن دلدار را بنگرید، اینان هم اکنون آمده اند.

منادی بانگ بر آورد ؛ لبیک بر حزب الله، لبیک بر جاودانگی، لبیک بر نصرت یاران استوار نینوا، لبیک بر صدق الهی، لبیک بر نماد خیر و نیکی، لبیک بر شهدا و لبیک بر شهید گمنام.

همه با هم در وعده گاهِ تشییع شاهدان بصیر، همه با هم خواهیم آمد تا گمنامی شهدا از وجودمان دور شود.

بدین وسیله به اطلاع اهالی محترم دارالمومنین گرگان می رساند باز توفیق و سعادت یار شد و در فضای معطر به رایحه بهشتی شهدا هستیم بر حسب اعلام مسئولان امرقرار است پیکر مطهر شهدای گمنام دفاع مقدس در روز یکشنبه مصادف با ایام فاطمیه مورخ یکشنبه 29 بهمن ماه ساعت 10 صبح در دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان تشییع شود، امید است مردم آگاه و بصیر گرگان همچون همیشه در این مراسم معنوی شرکت نمایند و با عظمت حضور خود همراه با محبت و صفا، عشق به انقلاب و شهدا را نمایش بگذارند.

اللهم عجل لولیک الفرج، اللهم الرزقنا شهادت فی سبیلک

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید