شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

به عملکرد مدیران جهاد کشاورزی گلستان چه نمره ای می دهید؟

عالی - 25%
خوب - 0%
متوسط - 0%
ضعیف - 75%
هیچکدام - 0%

رئیس اتاق بازرگانی گرگان با بیان این مطلب که دانشجویان از نظریه پردازی به سوی اجرا گام بردارند، افزود: سیر تحول صنعت ضعیف است و اگر در این زمینه تدبیری اندیشیده نشود دچار بحران خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از گرگان؛ "علی محمد چوپانی" در جلسه تشکیل انجمن شرکت های دانش بنیان گفت: برای آیندگان باید تعریفی از دست آورد ها داشته باشیم که نیاز است دانشجویان نیز از نظریه پردازی به سوی اجرا پیش روند.

وی افزود: دانش باید قابلیت تبدیل شدن به تکنولوژی را داشته باشد که بتوان به واسطه آن کالایی با کیفیت و هزینه پایین  تولید شود، سیر تحول صنعت ضعیف است و اگر در این زمینه تدبیری اندیشیده نشود دچار بحران خواهد شد، نسل سوم و چهارم بودن صنایع نساجی دیگر جوابگوی تولید نیست.

"چوپانی" عنوان کرد: از جوانان و شرکت های دانش بنیان انتظار می رود به سوی خلاقیت و کارآفرینی گام بردارند و در اتاق که نماینده بخش خصوصی است نیز حضور داشته باشند.

رئیس اتاق بازرگانی گرگان گفت: شرکت‌های دانش‌بنیان، با توجه به ویژگی‌های خود و پویایی و تطبیق با شرایط محیط پیرامونی و انعطاف‌پذیری بالا، ظرفیت مناسبی برای روبه‌رو شدن با شرایط تحریم را دارا هستند.

وی در پایان تاکید کرد: ساماندهی تولید و صادرات محصولات دانش بنیان، زمینه سازی، تقویت و موثر نمودن نقش تشکل های تولیدی صادراتی و ارائه نظرات مشورتی به مراجع و دستگاه های ذیربط  حاکمیتی در خصوص امور مرتبط تولید و صادرات از اهداف تشکیل انجمن شرکت های دانش بنیان می باشد.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید