شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

به عملکرد مدیران جهاد کشاورزی گلستان چه نمره ای می دهید؟

عالی - 25%
خوب - 0%
متوسط - 0%
ضعیف - 75%
هیچکدام - 0%

نماینده مردم شهرهای غرب گلستان در مجلس شورای اسلامی با بیان این مطلب که کاهش منطقی سود بانکی موجب رونق اشتغال می شود، اظهار کرد: تولید کنندگان و بازرگانان پیش نیاز توسعه استان و افزایش اشتغالزایی هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از گرگان؛ "رامین نورقلی‌پور"، نماینده مردم شهرهای غرب گلستان در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از مهمترین چالش های حوزه تولید و سرمایه گذاری، وجود قوانین مزاحم است که در این راستا، مساله مهم قانون رفع موانع تولید که در گذشته توسط مجلس شورای اسلامی تدوین شده است مورد بررسی قرار گرفته  و به اصل 44 قانون اساسی نیز توجه ویژه ای می شود.

وی افزود: برای اینکه بتوانیم اشتغال را در منطقه رونق دهیم نیاز است کاهش منطقی سود بانکی را مد نظر قرار دهیم.

"نور قلی پور" ضمن اشاره به جایگاه خوب استان گلستان در رابطه تسهیلات رونق تولید، اظهار داشت: این سوال نیز مطرح است که تاثیر گذاری این تسهیلات چه مقدار بوده است.

نماینده مردم شهر های غرب گلستان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: نرخ سود تسهیلات قابل ارائه توسط بانک ها به تولید کنندگان یکی از چالش هایی است که بازار سرمایه ای کشور را با مشکل مواجه کرده است و می بایست کاهش یابد و عدم پایداری قوانین نیز از دیگر مشکلات است که در مجلس شورای اسلامی مورد بررسی قرار گرفته است.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید