شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

به عملکرد مدیران جهاد کشاورزی گلستان چه نمره ای می دهید؟

عالی - 25%
خوب - 0%
متوسط - 0%
ضعیف - 75%
هیچکدام - 0%

مدیرعامل رایتل از عرضه ارزان­ترین محصول رایتل در کشور شامل یک عدد سیم­کارت اعتباری همراه با خدمات رایگان ارتباطی در مدت مشخص به مبلغ ۴ هزار و ۵۰۰ تومان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از گرگان؛ سید مجید صدری افزود: در جهت کاهش قیمت خدمات و محصولات که منجر به استفاده مقرون به صرفه تر عموم هموطنان از خدمات نوین ارتباطی می‌­شود، این اپراتور پرطرفدارترین محصول خود که شامل سیم­کارت اعتباری و یک بسته خدماتی که به انتخاب مشتری می‌­تواند شامل اینترنت، مکالمه و پیامک درون شبکه یا اینترنت یا اعتبار ریالی با قابلیت استفاده در زمان مشخص می‌­باشد را به بازار عرضه کرده است.

مدیرعامل رایتل در خصوص کاهش قیمت اخیر این طور ادامه داد: از این پس امکان تهیه این محصول با پرداخت تنها 4 هزار و 500 تومان از طریق تمامی درگاه‌های فروش که شامل وب سایت، فروشگاه‌ها و نمایندگی‌های می­باشد، فراهم است که با خرید آن، بسته­ خدماتی هدیه که شامل بسته اینترنت، مکالمه و پیامک درون شبکه یا بسته اینترنت و یا اعتبار ریالی با قابلیت استفاده در زمان‌های مشخص است بلافاصله پس از ثبت نام سیم­کارت برای مشترک فعال خواهد شد.

بر این اساس در سراسر کشور تمامی افرادی که تمایل دارند به خانواده رایتل ملحق شوند می­‌توانند با قیمت اعلام شده سیم‌کارت اعتباری را به همراه یکی از سه بسته خدماتی پیشنهادی خریداری کنند. همچنین در ازای خرید هر سیم­کارت، یک عدد سیم­کارت هدیه نیز به فرد تعلق می­‌گیرد که پس از فعال­سازی سیم­کارت اولیه برای خریدار ارسال می­‌شود.

مدیرعامل رایتل در ادامه گفت: هموطنان عزیز با در اختیار داشتن سیم­کارت رایتل می­‌توانند علاوه بر دسترسی به بسته‌­های بسیار متنوع اینترنت و مکالمه، از پایین­‌ترین تعرفه تماس نسبت به سایر اپراتورها استفاده کنند.

تعرفه مکالمه با خطوط اعتباری رایتل، پایین‌ترین تعرفه تماس صوتی سیم­کارت اعتباری در کشور است.

انتهای پیام/ تسنیم

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید