شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

به عملکرد مدیران جهاد کشاورزی گلستان چه نمره ای می دهید؟

عالی - 25%
خوب - 0%
متوسط - 0%
ضعیف - 75%
هیچکدام - 0%

معاون فرهنگ و ارشاد گلستان از برگزاری جشنواره مد و لباس در بهمن‌ماه امسال در استان گلستان خبر داد و گفت: این جشنواره با 25 میلیون تومان؛ از 15 بهمن ماه در تالار فخر الدین اسعد گرگانی آغاز می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از گرگان؛ "رمضان یازرلو" معاون فرهنگ و ارشاد گلستان در خصوص برگزاری جشنواره مد و لباس در شهر گرگان با بیان اینکه 25 میلیون تومان برای این جشنواره در نظر گرفته شده، گفت: امروز 45 میلیون تومان برای این جشنواره در استان گلستان و از فصل 5 اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان تامین کردیم.

وی با بیان این مطلب که، جشنواره مد و لباس در استان گلستان در بهمن ماه برگزار می‎شود، اظهار کرد: افتتاحیه  نمایشگاه مد و لباس از 15 بهمن ماه آغاز می‎شود و اختتامیه این جشنواره در 18 بهمن ماه ساعت 11 در تالار فخرالدین اسعدگرگانی برگزار می‎شود.

 این مقام مسئول تصریح کرد: کارگروه مد و لباس ایرانی اسلامی در دولت قبل تشکیل شد و به علت آنکه خروجی نداشت تعطیل شد و امسال برای کارگروه مد و لباس ایرانی به دنبال خروجی هستیم و مسئولان موظف هستند که پاسخگو باشند و خروجی‎های آن از سوی وزارتخانه تعریف شده است.

معاون هنری فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان خاطر نشان کرد: جشنواره مد و لباس در 7 بخش مانند مانتو اجتماع، پوشش دوخت سر، پوشش سر یا چادر برگزار می‎شود و مبلغ 10 میلیون تومان برای برگزیدگان این جشنواره در نظر گرفته شده است.

گفتنی است؛ به نفرات برتر این جشنواره، مبلغ 700 تا 500 هزار تومان جایزه نقدی پرداخت می‎شود.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید