شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

به عملکرد مدیران جهاد کشاورزی گلستان چه نمره ای می دهید؟

عالی - 25%
خوب - 0%
متوسط - 0%
ضعیف - 75%
هیچکدام - 0%

رئیس شورای اسلامی شهر گرگان گفت: بر اساس بررسی های انجام شده هشت نقطه برای ایجاد بازارچه سوغات، صنایع دستی و محصولات خانگی بانوان در اسفندماه سال جاری پیش بینی شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از گرگان؛ "فائزه عبداللهی"رئیس شورای شهر گرگان با اعلام این خبر افزود: بر اساس گزارش ارایه شده از سوی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان در یازدهمین جلسه کمیسیون بانوان که جمع بندی بحث ایجاد بازارچه های نوروزی را در دستور کار داشت، پارک فردجهان، پارک شهر، ملک مرداد غربی، پارک شهریار، پارک فجر، مقابل چهارشنبه بازار، زمین مجاور و پارک خطی گلها و پارک چاله باغ از مکان های پیش بینی شده برای برپایی بازارچه های نوروزی می باشد.

وی افزود: ایجاد فضایی برای عرضه محصولات خانگی بانوان سرپرست خانوار و آسیب پذیر، عرضه محصولات ارگانیک، ایجاد تعادل بین کیفیت و قیمت محصولات و توزیع خدمات و بازارچه ها به منظور جلوگیری از تردد غیرضروری شهروندان و کاهش ترافیک در ایام پایانی سال را از مهمترین اهداف برگزاری این بازارچه ها عنوان کرد.

"عبداللهی" تصریح کرد: محصولات قابل عرضه در این بازارچه ها توسط هیات نظارت اعم از شورای شهر، سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری، دادگستری، صنایع دستی، میراث فرهنگی و گردشگری، بهداشت، صنعت، معدن، تجارت، فنی و حرفه ای و نماینده اتاق اصناف ارزیابی می شود.

رئیس شورای اسلامی شهر گرگان با اشاره به ارایه تسهیلات خوداشتغالی دولت اذعان کرد: محصولات تولید شده از این محل باید فضایی برای عرضه و جذب بازار داشته باشد که ایجاد بازارچه ای نوروزی می تواند شرایطی را برای عرضه محصولات تولیدی و مشاغل خانگی به ویژه در بخش بانوان فراهم نماید.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید