شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

به عملکرد مدیران جهاد کشاورزی گلستان چه نمره ای می دهید؟

عالی - 25%
خوب - 0%
متوسط - 0%
ضعیف - 75%
هیچکدام - 0%

مدیرکل تعاون روستایی استان گلستان با بیان این مطلب که 110 مرکز توزیع میوه شب عید در سطح استان در نظر گرفته شده، از آغاز توزیع این میوه ها از 25 اسفند در سطح استان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانس کاسب امین از گرگان، "حکیم گلدی زاده" مدیرکل تعاون روستایی استان گلستان در باب این خبر گفت: 1000 تن میوه خریداری شده و در سردخانه ها ذخیره شده است. از این مقدار میوه 600 تن پرتغال تامسون درجه یک و 400 تن سیب که 300 تن آن سیب دماوند و 100 تن از اشنویه تامین شده است که به زودی با طرح تنظیم بازار و طی نشست قیمت این اقلام را مشخص خواهیم کرد و در 25 اسفند این اقلام توزیع خواهد شد.

وی افزود: 110 مرکز توزیع در سطح استان در نظر گرفته شده است ، به هم استانی های عزیزمان اطمینان میدهیم که قیمت میوه های درجه یکی در استان توزیع خواهد شد از قیمت موجود در بازار بسیار پایین تر خواهد بود و کیفیت آن نیز بالا است همچنین مراکز سیاری در ورودی شهر ها استقرار خواهد یافت که حتی مسافرین عزیز نیز بتوانند از این میوه ها خرید کنند.

مدیرکل تعاون روستایی استان گلستان خاطر نشان کرد: سازمان تعاون روستایی 130 هزار هکتار تحت مدیریت دارد که 25 هزار هکتار آن تحت کشت آبی است از آن جایی که خداروشکر بارندگی خوب بود استان نیازمند کود ازته است به همین جهت 2500 تن کود ازته از عسلویه خریداری شد و به زودی به استان میرسد که سهم هر شهرستان از این کود مشخص شده و توزیع خواهد شد.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید