شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

به عملکرد مدیران جهاد کشاورزی گلستان چه نمره ای می دهید؟

عالی - 25%
خوب - 0%
متوسط - 0%
ضعیف - 75%
هیچکدام - 0%

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان از برگزاری نخستین جشنواره «رسانه و رفاه اجتماعی» خبر داد و گفت: جشنواره رسانه و رفاه اجتماعی با هدف ایجاد ارتباط سازنده میان خبرنگاران و سیاستگذاران حوزه رفاه اجتماعی و با رویکرد نقد عوامل موثردر ایجاد فقر برگزار می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از گرگان؛ "سعید مازندرانی" مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص برگزاری این جشنواره گفت: در این جشنواره میخواهیم ضمن برقراری تعامل موثرتر میان خبرنگاران و دستگاه سیاستگذاری، آثارخبرنگاران را در محورهای جشنواره گردآوری و مستند نماییم.

وی در خصوص جزییات جشنواره افزود: این جشنواره در 5 رشته گفت و گو و مصاحبه، گزارش خبری، یادداشت، مقاله و طنز و در 8 محور نقد سیاست های غلط اجرایی در حوزه فقر زدایی، تاثیر بیکاری در افزایش فقر و بزهکاری، نقش فقر در افزایش اعتیاد و تاثیر آن برخانواده، افزایش آمار طلاق، افزایش حاشیه نشینی، تغییرات اقلیمی و مهاجرت از روستاها به شهرها، زندگی زنان بی سرپرست و بد سرپرست، نقش فقر در افزایش کودکان کار و معلولیت برگزار می شود.

"مازندرانی" در خصوص زمان ثبت نام علاقه مندان به این جشنواره که تا چه زمانی میتوانن آثار خود را به ثبت برسانند، تصریح کرد: علاقمندان به شرکت در جشنواره می توانند آثار منتشر شده خود در مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های اینترنتی را حداکثر تا تاریخ 10 مهرماه به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان در پایان خاطر نشان کرد: مقررات و فرم شرکت در جشنواره و شیوه ارسال آثار در پایگاه اینترنتی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی به آدرس www.mcls.gov.ir و پایگاه اطلاع رسانی www.tamin24.ir در دسترس می باشد.

45434

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید