شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

مهمترین مطالبه شما از استاندار آینده گلستان چیست؟

برخورد شدید با متخلفان و مفسدان - 0%
برطرف کردن مشکلات بزرگ اقتصادی و اجتماعی - 1.4%
دوری از جناح های سیاسی استان - 2.8%
حل معضل بیکاری و اشتغال جوانان - 5.6%
روی کار آوردن مدیران عملگرا و انقلابی - 18.1%
همه موارد - 0%

Total votes: 72
The voting for this poll has not started yet. It will start on: دسامبر 28, 2638

با نزدیک شدن به آغاز بازگشایی مدارس، والدین در تکاپوی خرید لوازم التحریر برای فرزندان دانش آموزشان هستند اما مهم اینست که با چه نوع لوازم التحریری به استقبال مهر می روند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین به نقل از گل رامیان، چند سالی است که صحبت از لوازم التحریرهای ایرانی اسلامی به گوش میرسد ولی وقتی وارد لوازم التحریرفروشی ها میشوی همه نوع لوازم التحریر وجود دارد جز ایرانی اسلامی!

با نزدیک شدن به آغاز بازگشایی مدارس، والدین در تکاپوی خری لوازم التحریر برای فرزندان دانش آموزشان هستند و دانش آموزان نیز خوشحالی شروع یک سال تحصیلی جدید با لوازم جدید را دارند اما باید دید که با چه نوع لوازمی به استقبال مهر می روند و بازار داغ خرید لوازم التحریر این روزا با چه نوع فرهنگی از مهمامان خود پذیرایی میکند.

در همین راستا، لوازم التحریر ایرانی اسلامی بهانه ای شد تا با مراجعه به یکی از کتابفروشی ها در رامیان وضعیت فرهنگی لوازم التحریر را جویا شویم.

«کوهستانی» یکی از صاحبان لوازم التحریر فروشی در رامیان در گفتگو با خبرنگار ما می گوید: متقاضی برای لوازم التحریر ایرانی اسلامی بسیار کم است.

وی ادامه میدهد: خیلی کم پیش می آید که  مراجعه کننده درخواست عکس های ایرانی داشته باشیم ولی بسیاری از خانواده ها هم با عکس های غربی بر روی لوازم التحریرها موافق نیستند.

کوهستانی ادامه میدهد: خیلی کم پیش می آید که  مراجعه کننده درخواست عکس های ایرانی داشته باشیم ولی بسیاری از خانواده ها هم با عکس های غربی بر روی لوازم التحریرها موافق نیستند.

این لوازم التحریر فروش می گوید: بیشتر به دنبال کیفیت اجناس هستیم تا بتوانیم مشتری جذب کنیم.

وی از کم شدن قدرت نقدینگی مردم نسبت به سالهای گذشته خبر می دهد و می گوید: با توجه هب اینکه چند روزی به آغاز سال تحصیلی نمانده است ولی حضور والدین برای خرید لوازم التحریر بسیار کم است و قدرت خرید مردم پایین آمده است.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید