شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

به عملکرد مدیران جهاد کشاورزی گلستان چه نمره ای می دهید؟

عالی - 25%
خوب - 0%
متوسط - 0%
ضعیف - 75%
هیچکدام - 0%

سرپرست فرمانداری شهرستان بندرگز با بیان این مطلب که بندرگز، دروازه طلایی گردشگری گلستان است، گفت : ظرفیت های چشمگیر و بی نظیری در حوزه گردشگری در بندرگز وجود دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از بندرگز؛ "حسین احمدی"  سرپرست فرمانداری شهرستان بندرگز در نشست فرمانداران با استاندار گلستان گفت: باید تلاش کنیم ظرفیت‎های این صنعت ارزشمند به مردم کشور معرفی و بعد برای سودآوری آنها اقدام شود.

وی افرود: تلاش خواهیم کرد با ایجاد فضای همدلی و تعامل در بندرگز روند توسعه و پیشرفت این شهرستان شتابان شود.

سرپرست فرمانداری بندرگز تصریح کرد: آماده همکاری و حمایت از سرمایه‎گذاران در شهرستان بندرگز هستیم و با فراهم کردن زمینه‎های لازم برای سرمایه‎گذاری از حضور آنان در این شهرستان استقبال می‎کنیم.

احمدی اظهار کرد: با وجود ظرفیت‎های فراوان در بخش گردشگری بندرگز نتوانسته ‏ایم از این ظرفیت‎ها بهره لازم برای توسعه صنعت گردشگری در کشور ببریم.

وی به ظرفیت های گردشگری بندرگز در حوزه های طبیعی ، مذهبی ، فرهنگی و تاریخی اشاره کرد و اظهار کرد: باید از این ظرفیت ها بهره برداری و هر اقدام لازم برای میزبانی گردشگران و سرمایه گذاران فراهم شود.

سرپرست فرمانداری شهرستان بندرگز افزود: بندرگز به دلیل قرار گرفتن در مدخل ورودی مسافران و گردشگران به استان ، دروازه طلایی گردشگری است و باید از این فرصت برای توسعه گردشگری استفاده کنیم.

این مقام مسوول با اشاره به وجود نیروی انسانی توانمند در بندرگز گفت: امروز نخبگان و فرهیختگان بندرگزی می‎توانند در جایگاه خود نقطه قوتی برای این شهرستان باشند.

"احمدی" در پایان به فرصت ها ، ظرفیت ها ، توانمندی ها و موانع موجود اشاره کرد و خاطر نشان کرد: انشاالله با نگاه توسعه محور و تاکیدات استاندار گلستان و تسلط ایشان در ظرفیت های موجود در بندرگز بتوانیم در توسعه شهرستان گامهای موثری بردایم.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید