شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

نظر شما درباره استفاده از پیام رسان های داخلی چیست؟

سرپرست فرمانداری شهرستان بندرگز با بیان این مطلب که بندرگز، دروازه طلایی گردشگری گلستان است، گفت : ظرفیت های چشمگیر و بی نظیری در حوزه گردشگری در بندرگز وجود دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از بندرگز؛ "حسین احمدی"  سرپرست فرمانداری شهرستان بندرگز در نشست فرمانداران با استاندار گلستان گفت: باید تلاش کنیم ظرفیت‎های این صنعت ارزشمند به مردم کشور معرفی و بعد برای سودآوری آنها اقدام شود.

وی افرود: تلاش خواهیم کرد با ایجاد فضای همدلی و تعامل در بندرگز روند توسعه و پیشرفت این شهرستان شتابان شود.

سرپرست فرمانداری بندرگز تصریح کرد: آماده همکاری و حمایت از سرمایه‎گذاران در شهرستان بندرگز هستیم و با فراهم کردن زمینه‎های لازم برای سرمایه‎گذاری از حضور آنان در این شهرستان استقبال می‎کنیم.

احمدی اظهار کرد: با وجود ظرفیت‎های فراوان در بخش گردشگری بندرگز نتوانسته ‏ایم از این ظرفیت‎ها بهره لازم برای توسعه صنعت گردشگری در کشور ببریم.

وی به ظرفیت های گردشگری بندرگز در حوزه های طبیعی ، مذهبی ، فرهنگی و تاریخی اشاره کرد و اظهار کرد: باید از این ظرفیت ها بهره برداری و هر اقدام لازم برای میزبانی گردشگران و سرمایه گذاران فراهم شود.

سرپرست فرمانداری شهرستان بندرگز افزود: بندرگز به دلیل قرار گرفتن در مدخل ورودی مسافران و گردشگران به استان ، دروازه طلایی گردشگری است و باید از این فرصت برای توسعه گردشگری استفاده کنیم.

این مقام مسوول با اشاره به وجود نیروی انسانی توانمند در بندرگز گفت: امروز نخبگان و فرهیختگان بندرگزی می‎توانند در جایگاه خود نقطه قوتی برای این شهرستان باشند.

"احمدی" در پایان به فرصت ها ، ظرفیت ها ، توانمندی ها و موانع موجود اشاره کرد و خاطر نشان کرد: انشاالله با نگاه توسعه محور و تاکیدات استاندار گلستان و تسلط ایشان در ظرفیت های موجود در بندرگز بتوانیم در توسعه شهرستان گامهای موثری بردایم.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید