شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

به عملکرد مدیران جهاد کشاورزی گلستان چه نمره ای می دهید؟

عالی - 25%
خوب - 0%
متوسط - 0%
ضعیف - 75%
هیچکدام - 0%

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان با بیان این مطلب که امکانات لجستیکی استان گلستان کم و یا قدیمی شده اند اظهار کرد: با توجه به شرایط حاکم سرما در گلستان در روز های آینده، ما همواره در دل جاده ها با مردم خواهیم بود و آنها را تنها نخواهیم گذاشت و بسیجی گونه با مردم همراه خواهیم بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از گرگان؛ "مهدی میغانی" مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کلستان در گفتگو با خبرنگار ما گفت: با اشاره به نفوذ سامانه ناپایدار از اواخر روز چهارشنبه در استان گلستان و همچنین وزش شدید باد و کاهش نسبی دما بین 14 تا 16 درجه سانتی‌گراد، مجموعه بزرگ راهداری گلستان با پرسنل خدوم و زحمتکش خود، در برابر این سرمای افسار گسیخته ایستادگی خواهند کرد.

وی افزود: با توجه به وسعت کار راهداری گلستان، برخی از اقلام لجستیکی این نهاد در دل جاده ها فرسوده و یا قدیمی شده اند، از مسئولین امر درخواست میکنیم که در این راستا قدم های مثبتی برای نوسازی ناوگان راهداری گلستان بردارند تا در فصل سرما مشکلی پیش نیاید.

"میغانی" در ادامه عنوان کرد: با توجه به شرایط حاکم سرما در گلستان در روز های آینده، ما همواره در دل جاده ها با مردم خواهیم بود و آنها را تنها نخواهیم گذاشت و بسیجی گونه با مردم همراه خواهیم بود.

* اجرای طرح زمستانه راهداری گلستان از اول دی ماه آغاز می شود

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان عنوان کرد: امسال یک میلیارد ریال اعتبار برای به روزرسانی و راه‌اندازی ماشین‌آلات راهداری استان در نظر گرفته شده است،‌ که با این اعتبار 40 دستگاه ماشین‌آلات سبک، سنگین و نیمه سنگین راهداری که متوقف بودند در حال تعمیر و راه‌اندازی هستند.

وی تصریح کرد: تعمیر و سرویس 10 دستگاه نمک‌پاش موجود در استان با اعتبار حدود 700 میلیون ریال از فعالیت‌های دیگر اداره کل برای راهداری زمستانه است.

"میغانی" در پایان خاطر نشان کرد: طرح زمستانه راهداری گلستان از اول دی ماه اجرایی خواهد شد که در این بین، ماشین‌آلات و تجهیزات راهداری استان برای فعالیت‌های راهداری در راهدارخانه‌ها و مناطق صعب‌العبور استان مستقر خواهند شد.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید