شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

به عملکرد مدیران جهاد کشاورزی گلستان چه نمره ای می دهید؟

عالی - 25%
خوب - 0%
متوسط - 0%
ضعیف - 75%
هیچکدام - 0%

رئیس سازمان صنعت، معدن تجارت گلستان از پرداخت بیش از 281 میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای تولیدی استان گلستان در سالجاری خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از گرگان؛ "حسینقلی قوانلو" در حاشیه چهل و نهمین جلسه کار گروه تسهیل ورفع موانع تولید استان در جمع خبرنگاران گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون درخواست 964 واحد جهت اخذ 270 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید پس از تصویب در کار گروه تسهیل ورفع موانع تولید استان به بانکها ارجاع شده است تا کنون 100 واحد موفق به دریافت بیش از 153 میلیارد تومان تسهیلات از محل طرح رونق تولید شده اند.

وی افزود: در این مدت بانکهای استان از محل سایر منابع بانکی خود به 75 واحد تولیدی بیش از 108 میلیارد تومان تسهیلات پرداخت نموده اند، ضمن اینکه به 23 واحد که پرونده آنها از سال گذشته به بانکها ارجاع شده بود که مبلغ 22 میلبیارد تومان تسهیلات پرداخت شده است و در مجموع 197 واحد تولیدی استان در سال 96 موفق به اخذ بیش از 281 میلیارد تومان تسهیلات شده اند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان خاطر نشان کرد: از محل طرح بازسازی و نوسازی نیز که 186 مصوبه با مبلغ 449 میلیارد تومان به بانکها ارجاع شده، تاکنون به 5 واحد تولیدی مبلغ 6 میلیارد و 200 میلیون تومان پرداخت شده است.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید