شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

به عملکرد مدیران جهاد کشاورزی گلستان چه نمره ای می دهید؟

عالی - 25%
خوب - 0%
متوسط - 0%
ضعیف - 75%
هیچکدام - 0%

رئیس مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور با بیان این مطلب که باید در برابر نظامی که برگرفته از قرآن است، قدردان بود، افزود: نظامی که قرآنی است و با قرآن عمل می کند و باعث شده است که چنین محفل های نورانی و معنوی برای روحانیون و طلبه های اهل سنت محیا شود، قدردانی کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از گرگان؛ "حجت الاسلام والمسلمین علی خیرخواه" رئیس مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور در آیین اختتامیه پنجمین دوره مسابقات نیمه نهایی حفظ و قرائت قرآن کریم  روحانیون، مدرسین و طلاب اهل سنت شمال کشور ضمن تقدیر و تشکر از طلاب و مدرسین در جهت حضور فعال در مسابقات قرآنی و برگزارکنندگان بویژه، دبیرخانه شورای برنامه ریزی، که اهتمام ویژه ای برای توسعه فرهنگ قرآنی دارد، افزود: قرآن کریم برای یادگیری، تدبر، فهمیدن و درست عمل کردن در زندگی نازل شده است و به برکت انقلاب اسلامی هزاران نفر از جوانان و نوجوانان بعد از پیروزی انقلاب اسلامی حافظ قرآن شدند.

وی با بیان اینکه، قرآن کریم نور است، نوری که هرگز خاموش نمی گردد و همه چراغ ها و حتی خورشید در عالم دنیا خاموش می شود، اظهار نمود: در روز قیامت نور قرآن است که عالم محشر را نورانی کرده و حافظان، قاریان و علاقمندان به این کتاب آسمانی را بهره مند می سازد.

"حجت الاسلام والمسلمین خیرخواه" بیان اینکه، باید قدردان این نظام باشیم، اظهار کرد: نظامی که قرآنی است و با قرآن عمل می کند و باعث شده است که چنین محفل های نورانی و معنوی برای روحانیون و طلبه های اهل سنت محیا شده و شاهد حضور حافظان و قاریان قرآنی فراوانی باشیم.

رئیس مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور در پایان اظهار کرد: در کنار یادگیری قرآن آنچه که برآن تاکید شده است، عمل به قرآن است و دعا می کنیم که خداوند ما را با قرآن مشهور گردانده و زندگی مان زندگی قرآنی باشد.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید