شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

به عملکرد مدیران جهاد کشاورزی گلستان چه نمره ای می دهید؟

عالی - 25%
خوب - 0%
متوسط - 0%
ضعیف - 75%
هیچکدام - 0%

معاون فرهنگی و امور روحانیون مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور با اشاره به اینکه حوادث و نا آرامی های اخیر با نگرانی مردم برای معیشت متفاوت است، گفت: در طی این چند روز اخیر حتی یک شعار هم در مورد معیشت و اقتصاد مردم سر داده نشده است بلکه اصل نظام و حکومت اسلامی توسط عده ای فریب خورده، مورد هدف و نشانه قرار گرفته شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از گرگان؛ "حجت الاسلام نورعلی دیلم" در حاشیه پنجمین دوره مسابقات نیمه نهایی حفظ و قرائت قرآن کریم روحانیون، مدرسین و طلاب اهل سنت شمال کشور که در گرگان برگزار شد، در جمع خبرنگاران، ضمن محکوم کردن حوادث و نا آرامی های اخیر گفت: دین مبین اسلام بر معشیت و اقتصاد مردم تاکید فراوان دارد و قدم اول دین مبین اسلام رفع مشکلات و معیشت امت است اما در کنار آن اخلاق، معنویت و رسیدن به حیات طیبه مورد تاکید دین مبین اسلامی می باشد.

وی با بیان اینکه، انقلاب و نظام اسلامی به راحتی بدست نیامده است که یک عده فریب خورده بخواهند درصدد زیرسوال بردن آن باشند، اظهار کرد: انقلاب و نظام اسلامی کشورمان ثمره خون شهیدان و مردم ولایی و متدین این مرز و بوم است که گوش به فرمان رهبر فرزانه خویش هستند و در برابر استکبار جهانی ایستادگی می کنند.

معاون فرهنگی و امور روحانیون مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور در ابتدای سخنان خود ترویج معارف قرآنی را یکی از حسنات و برکات جامعه اسلامی عنوان کرد و افزود: قرآن کریم زمینه سعادت دنیا و آخرت را برای همه انسانها تضمین می کند.

"حجت الاسلام دیلم" ضمن تقدیر و تشکر از رئیس مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور به منظور حمایت از برگزاری مسابقات و محافل قرآنی گفت: برگزاری این مسابقات ضمن ترویج اشتراکات مسلمانان، باعث ایجاد حس رقابت قرآنی، شناسایی استعدادهای قرآنی و ایجاد انگیزه معنوی در بین طلاب و روحانیون می شود.

وی اظهار کرد: خداوند متعال، قرآن کریم را نورالمبینا معرفی کردند، چون قرآن کریم نوری است که در جامعه اسلامی می تابد و امت اسلامی را در ذیل نور و روشنایی خود هدایت می کند.

معاون فرهنگی و امور روحانیون مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور، ذیل نور قرآن کریم قرار گرفتن کشور عزیزمان را از برکات مهم انقلاب و نظام اسلامی دانست و افزود: داشتن حکومت اسلامی یکی از خواسته های تمام مسلمانان جهان است و آنها خواهان این هستند که قرآن کریم حاکم باشد تا بتوانند در سایه آن به موفقیت و سعادت دست یابند.

این مقام مسئول در پایان خاطر نشان کرد: باید شاکر و قدردان نظام باشیم که در عصر خود زیر حکومت اسلامی و قرآن کریم در کمال اتحاد و همدلی زندگی می کنیم.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید