شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

نظر شما درباره استفاده از پیام رسان های داخلی چیست؟

بهتر از پیام رسان های خارجی است - 50%
اطلاعات شخصی به سرقت نمیرود - 0%
حمایت از تولید ایرانی است - 0%
بهتر از از پیام رسان های خارجی استفاده شود - 37.5%
دولت باید از پیام رسان های داخلی حمایت کند - 12.5%

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گلستان گفت: انقلاب اسلامی امانتی در دست همه از جمله مسئولان است که باید آن را حفظ کرده و سینه به سینه به نسل های آینده انتقال دهند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از گرگان، حجت الاسلام احمدرضا احمدی، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گلستان، عصر امروز (23 دی) در جلسه ستاد دهه فجر استان گفت:  در چهار سال اخیر یک هم افزایی محسوس و قابل توجهی در بین مدیران و مسئولان برای برگزاری مراسمات دهه فجر به وجود آمده است.

وی افزود: انقلاب اسلامی امانتی است که در دست ما قرار دارد و ما هستیم و باید انقلاب را سینه به سینه و نسل به نسل حفظ کنیم.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بیان کرد: بسیاری از ما قبل از انقلاب را درک کردیم و در آن نقش داشتیم اما امروز با نسلی مواجهیم که نقشی در انقلاب نداشتند و  آن را درک نکردند. به طور قطع برون داد رفتاری ما در شناخت آنها موثر خواهد بود.

وی تأکید کرد: همه ما انقلابی هستیم اما مردم از ما جلوتر عمل می کنند. باید همپای مردم و همراه آنان نقش آفرینی کنیم این حداقل توقعی است که شهدا از ما دارند.

حجت الاسلام احمدی گفت: در سال های قبل شاهد آسیب ها و نکاتی بودیم که باید رفع شود. متأسفانه کمیته ها دیر فعال شدند، اما باید انسجام با فوریت تمام اتفاق بیفتد چون زمان کمی داریم.

وی ادامه داد: طبق بررسی ها به نظر می رسد تنها از بخشی از ظرفیت ها در این ایام استفاده می کنیم، با اینکه این ایام که عید انقلاب اسلامی است، نیاز به مشارکت همه جانبه دارد که مدیران باید از همه امکانات و ظرفیت ها استفاده کنند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بیان کرد: برخی برنامه جامع در دستگاه خود دارند که در دهه فجر برگزار می شود. اما سبقه دهه فجری پیدا نمی کند، بهرحال باید خدمات دولت نظام جمهوری اسلامی را به جامعه منتقل کنیم.

وی ادامه داد: در برخی از موارد دیده شده روحیه نشاط و شادی انقلابی در برنامه ها نیست.  علاوه براین باید از ظرفیت نخبگان دینی، سیاسی و اجتماعی در این ایام استفاده کنیم.

حجت الاسلام احمدی گفت: در 12 بهمن که روز پیمان مردم با ولایت است، برنامه بسیار مهمی داریم که طبق روال در فرودگاه گرگان برگزار می شود. همچنین یکی از برنامه های مهم دهه فجر در شامگاه 21 بهمن است که متأسفانه به تقلیل و تضعیف می رود. برای احیاء غریو الله اکبر باید همه مجموعه ها را بسیج و ترغیب کنیم تا شب 21 بهمن باید اتفاق فاخری رخ دهد و روز  22 بهمن هم راهپیمایی در شأن انقلاب اسلامی برگزار می کنیم.

انتهای پیام/ شبستان

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید