شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

به عملکرد مدیران جهاد کشاورزی گلستان چه نمره ای می دهید؟

عالی - 25%
خوب - 0%
متوسط - 0%
ضعیف - 75%
هیچکدام - 0%

فرمانده انتظامی شهرستان کردکوی از کشف 5مورد سرقت منزل ودستگیری سارق در کردکوی خبر داد و گفت: پس از تحقیقات به عمل آمده مشخص شد سارق در سطح شهرستان اقدام به سرقت منزل می کنند، لذا تیم پی جویی پرونده دامنه تحقیقات را گسترش داده و پاتوق یکی از آنها را شناسایی کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از کردکوی؛ سرهنگ "علی اکبر خرمی" فرمانده انتظامی شهرستان کردکوی در جمع خبرنگاران گفت: در پی وصول یک مورد پرونده سرقت منزل در شهرستان مأموران یگان امداد کردکوی توانستند در حین گشت زنی فردی را در حین جابه جایی اموال مشکوک که بلافاصله به پلیس آگاهی انتقال و مراتب در دستور کار کارآگاهان پایگاه این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: پس از تحقیقات به عمل آمده مشخص شد سارق در سطح شهرستان اقدام به سرقت منزل می کنند، لذا تیم پی جویی پرونده دامنه تحقیقات را گسترش داده و پاتوق یکی از آنها را شناسایی کرد.

"خرمی" تصریح کرد: با هماهنگی مراجع قضائی طی یک عملیات سارق مورد نظر دستگیر و متهم به پایگاه آگاهی در تحقیقات اولیه متهم منکر هر گونه سرقتی شد اما با انجام تحقیقات فنی و علمی متهم به پنج فقره سرقت منزل در سطح شهر اعتراف کرد که پس از بازسازی محل های سرقت با راهنمایی متهم کلیه شکات مورد شناسایی قرار گرفتند.

فرمانده انتظامی شهرستان کردکوی خاطر نشان کرد: پرونده پس از تکمیل تحقیقات به دادسرا ارسال و متهم با صدور قرار تأمین مناسب روانه زندان شد.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید