شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

به عملکرد مدیران جهاد کشاورزی گلستان چه نمره ای می دهید؟

عالی - 25%
خوب - 0%
متوسط - 0%
ضعیف - 75%
هیچکدام - 0%

رییس کل دادگستری استان گلستان با بیان این مطلب که امروز می توانیم با قاطعیت اعلام کنیم که امنیت سرمایه گذاری در استان گلستان به صورت کامل و پایدار برقرار است اظهار کرد: اِهمال کاری دستگاههای فرهنگی موجب آن شده است که آسیب های اجتماعی در جامعه افزایش پیدا کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از بندرگز؛ "هادی هاشمیان" رییس کل دادگستری استان گلستان در حاشیه مراسم افتتاح متمرکز ۳۴ طرح عمرانی ، اقتصادی و اشتغالزای شهرستان بندرگز ، با بیان اینکه مقوله امنیت اولین مولفه در تصمیم گیری برای سرمایه گذاری است؛ گفت: تا امنیت نباشد سرمایه گذار رغبتی برای حضور در شهرستان ندارد.

وی افزود: اصلی ترین عامل افزایش آسیب های اجتماعی در جامعه ، اِهمال کاری دستگاههای فرهنگی است که متاسفانه آنطور که شایسته است به وظایف خود عمل نکرده اند.

"هاشمیان" تصریح کرد: مردم ایران با حضور یکپارچه ، منسجم و با الهام گیری از اندیشه و تفکر اسلامی و رهبری بی بدیل امام راحل(ره) ، نظام شاهنشاهی را مضمحل و نظام جمهوری اسلامی را استوار کردند.

رییس کل دادگستری گلستان ، نقش مردم همراه با بصیرت دینی ، تقویت رهبری ، تکیه بر حاکمیت دین خدا و دین اسلام را مهمترین راه مقابله با دشمنان و استکبار جهانی و تداوم انقلاب عنوان کرد و اظهار داشت: به طور حتم ، با تکیه بر این سه رکن، هیچ بیگانه ای نمی تواند بر نظام جمهوری اسلامی خللی وارد کند.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید