شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

به عملکرد مدیران جهاد کشاورزی گلستان چه نمره ای می دهید؟

عالی - 25%
خوب - 0%
متوسط - 0%
ضعیف - 75%
هیچکدام - 0%

فرمانده حوزه بسیج انقلاب سپاه ناحیه گرگان از راه اندازی کاروان خدمت در حوزه های مختلف اجتماعی در سال 97 در سطح حوزه انقلاب گرگان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از گرگان؛ "یوسف حسین آبادی" فرمانده حوزه انقلاب سپاه ناحیه گرگان؛ ضمن تبریک فرا ایام الله دهه فجر؛ خبر از راه اندازی کاروان خدمت در حوزه های مختلف اجتماعی در سال 97 در سطح حوزه انقلاب خبر داد.

همچنین "عرفان قدرتی نژاد" دبیر برگزاری همایش "مسجد طراز اسلامی" در گرگان در گفتگو با خبرنگار ما از برگزاری همایش ائمه جماعات، هییت امناء، فرماندهان پایگاه بسیج و کانون های فرهنگی شهر گرگان برگزار شد.

وی در پاسخ به این سوال که هدف از برگزاری این همایش چه بوده است، افزود: هدف از برگزاری این همایش، رسیدن مساجد به طراز اسلامی و تعامل بین مدیران مسجد می باشد.

"قدرتی نژاد" تصریح کرد: این طرح در چند ساله گذشته تحت عنوان همایش ائمه جماعات، هییت امناء، فرماندهان پایگاه بسیج و کانون های فرهنگی با هدف رسیدن مساجد به طراز اسلامی و تعامل بین مدیران مسجد برگزار می شد.

دبیر این همایش در پایان خاطر نشان شد: این همایش قرار است بصورت مداوم و ان شا الله بصورت فصلی برگزار شود و تلاش برای همکاری هییت امناء و پایگاه های بسیج و امامان جماعات است.

در این مراسم "حجت الاسلام محمد اسفندیاری" مسئول امامت استان گلستان ابراز داشت: باید ارکان مسجد با برنامه ریزی دقیق و سنجیده موجبات جذب جوانان را به مساجد فراهم کنند.

وی کرد: مسجد اولین جایگاه مسائل و رخدادهای مهم اسلام و انقلاب اسلامی است که بسیاری از روشنگری ها در پرتو حضور افراد در مساجد شکل گرفته است.

"حجت السلام اسفندیاری" عنوان کرد: مساجد میتوانند محور حل اختلاف بسیاری از مشکلات محل و جامعه باشند و هیئات امنا و امام جماعت با کمک برادران بسیجی باید مسیر رشد و ترقی محله و جامعه را فراهم کنند.

رئیس بنیاد امامت گرگان در پایان خاطر نشان کرد: نباید رفتارها طوری باشد که جوان از مسجد گریزان باشد لذا باید با رفتار رحمانی و اسلامی به قلب جوان نفوذ کرد و از جوان در مسائل مختلف مسجد بهره مند شد تا مسجدی پویا و سرزنده داشته باشیم.

gorgan 1

gorgan 1

gorgan 1

gorgan 1

gorgan 1

gorgan 1

gorgan 1

gorgan 1

gorgan 1

gorgan 1

gorgan 1

gorgan 1

gorgan 1

gorgan 1

gorgan 1

gorgan 1

gorgan 1

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید