شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

به عملکرد مدیران جهاد کشاورزی گلستان چه نمره ای می دهید؟

عالی - 25%
خوب - 0%
متوسط - 0%
ضعیف - 75%
هیچکدام - 0%

فرماندار شهرستان بندرگز با بیان این مطلب که اقتصاد خانوار این منطقه به کشاورزی وابسته است، گفت: باید تمام ظرفیت های موجود را برای توسعه بخش کشاورزی در بندرگز بکار گرفته شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از بندرگز؛ "حسین احمدی" فرماندار شهرستان بندرگز، در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به موقعیت خاص این شهرستان در بخش تولید محصولات کشاورزی، گفت: باید تمامی ظرفیت های موجود را برای توسعه بخش کشاورزی در بندرگز بکار گرفت.

وی خواستار توسعه زیر ساخت ها در شهرستان بندرگز شد و تصریح کرد: شناسایی بازارهای هدف ، حذف واسطه ها و راه اندازی صنایع تبدیلی نقش موثری در توسعه بخش کشاورزی منطقه دارد.

"احمدی"ت وسعه کشاورزی را در ایجاد اشتغال موثر دانست و بتصریح کرد: در شهرستان بندرگز به ویژه روستاها ، اقتصاد اکثر خانواده ها به کشاورزی وابسته است ، لذا توسعه بخش کشاورزی در اشتغال پایدار نقش تاثیر گذاری دارد.

فرماندار بندرگز در پایان ضمن شناسایی قابلیت های بخش کشاورزی و شکوفا شدن این بخش ابراز امیدواری کرد: پیشبرد برنامه های تدوین شده در این بخش به همکاری تمامی دستگاه های اجرایی نیاز دارد که نیازمند جدی این دستگاه ها می باشد.

گفتنی است؛ شهرستان بندرگز با 50 هزار نفر جمعیت در غربی ترین نقطه استان گلستان واقع شده است که شغل مردم این منطقه کشاورزی و دامداری است.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید