شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

نظر شما درباره استفاده از پیام رسان های داخلی چیست؟

بهتر از پیام رسان های خارجی است - 50%
اطلاعات شخصی به سرقت نمیرود - 0%
حمایت از تولید ایرانی است - 0%
بهتر از از پیام رسان های خارجی استفاده شود - 37.5%
دولت باید از پیام رسان های داخلی حمایت کند - 12.5%

رییس سازمان حمل و نقل شهرداری گرگان گفت: مکاتبات بسیاری با اداره کل تامین اجتماعی و دستگاههای متولی در این خصوص انجام شده و سازمان حمل و نقل بصورت جدی پیگیر حل معضل بیمه رانندگان تاکسی بوده است و اخیرا از سوی تامین اجتماعی قول هایی داده شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از گرگان؛ "احمد سالاری" رییس سازمان حمل و نقل شهرداری گرگان گفت: مکاتبات بسیاری با اداره کل تامین اجتماعی و دستگاههای متولی در این خصوص انجام شده و سازمان حمل و نقل بصورت جدی پیگیر حل معضل بیمه رانندگان تاکسی بوده است و اخیرا از سوی تامین اجتماعی قول هایی داده شده است.

وی افزود: بیمه رانندگان حمل و نقل درون شهری از اواخر سال94 قطع گردیده و علت آن از سوی تامین اجتماعی پرداخت نشدن سهم بیمه از هدف مندی یارانه ها اعلام گردید.

"سالاری" تصریح کرد: امیدواریم به زودی مشکل این قشر زحمتکش جامعه برطرف شود چون اکثر راننداگن حمل و نقل درون شهری دارای مشکلات معیشتی و اقتصادی بوده و نداشتن بیمه نیز بر این مشکلات افزوده است.

شایان ذکر است با توجه به روز بودن اطلاعات رانندگان حمل و نقل گرگان در سامانه اتحادیه تاکسیرانی، در صورت برقرار شدن بیمه تامین اجتماعی، این سازمان نسبت به شهرهای دیگر در اولویت خواهد بود.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید