شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

نظر شما درباره استفاده از پیام رسان های داخلی چیست؟

بهتر از پیام رسان های خارجی است - 50%
اطلاعات شخصی به سرقت نمیرود - 0%
حمایت از تولید ایرانی است - 0%
بهتر از از پیام رسان های خارجی استفاده شود - 37.5%
دولت باید از پیام رسان های داخلی حمایت کند - 12.5%

در چهارمین جلسه رسمی، غیر علنی و علنی شورای شهر گرگان که در تاریخ 11 شهریور 96 در محل شورای شهر گرگان برگزار گردید، اعضای شورای شهر گرگان؛ روئسای کمیسیون های مربوطه را انتخاب کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از گرگان؛ در آخرین جلسه رسمی شورای شهر گرگان که در تاریخ 11 شهریور 96 در صحن این پارلمان محلی در گرگان برگزار گردید، اعضای شورای شهر گرگان، روئسای کمیسیون های مربوطه را انتخاب کردند.

در همین راستا؛ ریاست کمیسیون نظارت، بازرسی، حقوقی و پاسخگویی به شکایات بر عهده "حمید رضا آقا ملایی، مهران کاظم نژاد، سید محمد مرتضوی، ناصر گرزین و فائزه عبدالهی" گمارده شده است.

همچنین ریاست کمیسیون خدمات شهری، فضای سبز و زیست شهری بر عهده " محمد ابراهیم جرجانی، علی اصغر یوسفی، حمید رضا آقا ملایی، سید محمد مرتضوی و مهران کاظم نژاد" سپرده شد.

به گزارش خبرنگار ما، ریاست کمیسیون توسعه، عمران، حمل و نقل شهری و معماری و شهر سازی بر عهده" مهران کاظم نژاد، سید محمد مرتضوی، حسین ربیعی، فائزه عبدالهی و سعید رحیمی" گمارده شد.

همچنین، ریاست کمیسون های اداری، مالی و بودجه نیز بر عهده" حمیدرضا آقا ملایی، مهران کاظم نژاد، ناصر گرزین، علی اصغر یوسفی و حسین ربیعی" سپرده شده است و برای ریاست کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی، آقایان،" ناصر گرزین، حمید رضا اقاملایی، محمد ابراهیم جرجانی، سعید رحیمی و علی اصغر یوسفی" سکان این کمیسیون ها را بر عهده گرفتند.

در پایان نیز، ریاست کمیسیون مربوط به بانوان بر عهده " فائزه عبدالهی، حمید رضا آقا ملایی، حسین ربیعی، ناصر گرزین و محمد ابراهیم جرجانی" سپرده شده است.

در ادامه نیز، سند مربوط به انتخاب روئسا کمیسیون های مربوطه شورای شهر گرگان منتشر می گردد؛

gorgan shora 1

gorgan shora 3

gorgan shora 2

gorgan shora 4

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید