شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

به عملکرد مدیران جهاد کشاورزی گلستان چه نمره ای می دهید؟

عالی - 25%
خوب - 0%
متوسط - 0%
ضعیف - 75%
هیچکدام - 0%

بازار نعلبندان گرگان یکی از بازار های مهم شهر گرگان می باشد که در آن انواع محصولات تره بار، آجیل، گوشت، میوه و ... است که همه روزه، هزاران نفر از مردم این شهر با حضور در این بازار، مایحتاج خود را تامین می کنند.

با وجود اینکه قدرت خرید مردم در امر گوشت بسیار پایین آمده است، با این تفسیر، بازار گوشت و فراورده های پروتئینی در گلستان و گرگان همچنان فعال است.

فرمانده انتظامی  کردکوی از پلمپ 89 واحد صنفی متخلف در اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی و نظارت بر کنترل بر واحد های صنفی در سطح امکان عمومی از ابتدای سال جاری تاکنون در این شهرستان خبر داد.

لیست قیمت انواع سبد پلاستیکی و کارتن در میادین میوه و تره بار در تاریخ 23 دی ماه 1396 منتشر شد.

لیست قیمت برخی از اقلام خشکبار در میادین میوه و تره بار منتشر شد.

برنامه پروازی فرودگاه بین المللی گرگان، در تاریخ 23 دی ماه 1396 منتشر شد.

شانزدهمین نمایشگاه تخصصی لوازم خانگی با حضور 40 شرکت داخلی و خارجی، فعالیت خود را در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی گرگان، واقع در کیلومتر 5 جاده گرگان به آق قلا ، آغاز کرد.

غرفه های شانزدهمین نمایشگاه لوازم خانگی در استان گلستان که بناست از 18 دی ماه، فعالیت خود را آغاز کند، در حال آماده سازی و چیدمان است.

معاون فرهنگ و ارشاد گلستان از برگزاری جشنواره مد و لباس در بهمن‌ماه امسال در استان گلستان خبر داد و گفت: این جشنواره با 25 میلیون تومان؛ از 15 بهمن ماه در تالار فخر الدین اسعد گرگانی آغاز می شود.

مدیرعامل رایتل از عرضه ارزان­ترین محصول رایتل در کشور شامل یک عدد سیم­کارت اعتباری همراه با خدمات رایگان ارتباطی در مدت مشخص به مبلغ ۴ هزار و ۵۰۰ تومان خبر داد.

شانزدهمین نمایشگاه تخصصی، لوازم خانگی با حضور تولید کنندگان و نمایندگان شرکت های داخلی و خارجی در نمایشگاه های بین المللی گرگان برگزار می شود.

لیست قیمت گوشی های اچ تی سی موجود در بازار در تاریخ 9 دی ماه 1396 منتشر شد.

لیست قیمت برخی از تلویزیون های سامسونگ در تاریخ 9 دی ماه 1396 منتشر شد.

مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان گلستان از برگزاری سه نمایشگاه تخصصی در گلستان در یک زمان خبر داد و گفت: دومین نمایشگاه تخصصی صنایع غذایی، اولین نمایشگاه تخصصی محصولات سلولوزی و همچنین اولین نمایشگاه تخصصی چاپ و بسته بندی در گلستان خبر داد.

میزان واردات روغن خام و روغن نباتی(روغن ساخته شده) از لحاظ وزنی نسبت به ۶ ماهه اول سال گذشته به ترتیب، ۷۷  و۲۰۱ درصد و از لحاظ ارزشی ۸۲ و ۱۴۰ درصد افزایش یافت.

نخود و لوبیا، درجه یک در میادین میوه و تره بار با قیمت 7 هزار و 300 تومان بفروش می رسد.

برای نخستین بار، نمایشگاه کیف و کفش با برند های ایرانی در گرگان گشایش یافت و مورد استقبال مردم گرگان قرار گرفت.

طبق اعلام بازرگانی شهرستان کردکوی تعداد ۱۵۲۰ نخ سیگار قاچاق از دو مغازه شهرستان کردکوی کشف و ضبط شد.

زمان پخش فیلم های سینماهای شهر گرگان اعلام شد.

در آستانه برگزاری دومین همایش بزرگ روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان در استان گلستان، مسئول دبیرخانه اجرایی دومین همایش حامی حقوق مصرف کنندگان در استان گلستان در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ما به چگونگی برگزاری این همایش پرداخته است.