شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

نظر شما درباره استفاده از پیام رسان های داخلی چیست؟

بازار سکه، طلا و ارز در سال 96 با نواسانات شديدی همراه بودند که در اینفوگرافیک ذیل میزان این نواسانات به نمایش گذاشته شده است.

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی در در خصوص نواسانات اخیر بازار ارز در کشور و عملکرد دولتی در این راستا گفت: دولت توان تک نرخی کردن ارز را ندارد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان از توزیع ۱۷۶ تن گوشت مرغ و گوشت قرمز در طرح تنظیم بازار ایام نوروز در استان گلستان خبر داد و گفت: طرح تنظیم شب عید از ۲۵ اسفند ۹۶ آغاز و تا ۱۵ فروردین ۹۷ ادامه دارد.

همزمان با آخرین شب سال 1396، آخرین شب بازار گرگان برگزار شد و اوج خرید مردم گرگان برای تامین اقلام نوروزی رنگ و بوی بهاری را به این شهر داده است.

مدیر کل دامپزشکی استان گلستان از پلمپ یک واحد کشتارگاه صنعتی طیور در گلستان خبر داد و اظهار کرد: این کشتارگاه به دلیل عدم رعایت مسایل بهداشتی با دستور دادستان شهرستان مربوطه تا اطلاع ثانوی پلمپ شده است.

دوازدهمین نمایشگاه فروش بهاره در گرگان با حضور صنوف مختلف در این شهرستان فعالیت خود را در سایت نمایشگاه های بین المللی استان گلستان آغاز کرد.

هر روزه بسیاری از شهروندان بندرگز برای خرید نوروزی به شهرهای اطراف می روند این روند موجب خارج شدن چرخه مالی از شهرستان می شود و همین امر باعث رکود روزمره اقتصاد این شهرستان شده است.

مدیرکل تعاون روستایی استان گلستان با بیان این مطلب که 110 مرکز توزیع میوه شب عید در سطح استان در نظر گرفته شده، از آغاز توزیع این میوه ها از 25 اسفند در سطح استان خبر داد.

سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری گرگان گفت: چهارشنبه بازار گرگان از 15 اسفندماه جاری به هر روز بازار تبدیل می‌شود.

همایش حقوق مصرف کننده و بازار عصر امروز شنبه 12 اسفندماه در موسسه میرداماد گرگان برگزار می شود .

رییس اتاق بازرگانی گرگان با بیان این مطلب که بازار روسیه یک بازار بکر است ولی تراز مالی تعاملات اقتصادی استان گلستان با روسیه بسیار پائین است، اظهار کرد: گلستان می تواند در حوزه موادغذایی یکی از شرکای خوب برای روسیه در آتی باشد.

هفتمین نمایشگاه تخصصی گل و گیاه استان گلستان با حضور بیش از 30 شرکت داخلی از 10 استان کشور فعالیت خود را در گرگان آغاز کرد.

شب بازار گرگان یکی از بازار های نوپا در شهر گرگان می باشد که در نقاط مختلف شهر گرگان در یک سال گذشته بار ها تغییر مکان داده است و بر اساس تصمیم جدید شهرداری ، بار دیگر این بازار شبانه در آستانه نوروز 97، به شرق گرگان منتقل شد.

با توجه با رکود شدید در بازار، بازار امام خمینی (ره) شهر گرگان به عنوان یکی از بازار های مهم و قدیمی شهر گرگان این روز ها، شاهد رفت و آمد کمتر مردم و خرید آن ها از اجناس این بازار است.

نرخ مصوب گوشت شتر، در میادین میوه و تره بار در تاریخ 24 بهمن منتشر شد.

رئیس شورای اسلامی شهر گرگان گفت: بر اساس بررسی های انجام شده هشت نقطه برای ایجاد بازارچه سوغات، صنایع دستی و محصولات خانگی بانوان در اسفندماه سال جاری پیش بینی شده است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی گلستان از خرید یک هزار تن میوه شب عید برای مردم استان گلستان خبر داد و گفت: سب و پرتغال شب عید برای مردم استان خریداری و مشکلی در این موضوع نداریم.

مدرس فقه بازار در استان گلستان با بیان این مطلب که بازار اسلامی با بازار غیراسلامی باید تفاوت داشته باشد اظهار کرد: ضروری است که یک تاجر در بازار اسلامی اصول خرید و فروش یا همان فقه بازار را یاد بگیرد.

رئیس اداره شیلات بندرگز و کردکوی با بیان این مطلب که مردم مواظب گرانفروشی های ماهی های آب شور در سطح بازار باشند، اظهار کرد: فروش ماهی آب شور یک تبلیغ برای گرانفروشی است و مردم مواظب این چنین تبلیغات باشند.

هشتمین نمایشگاه تخصصی و بین المللی خودرو و قطعات و تجهیزات، عصر امروز با حضور 30 شرکت داخلی و خارجی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان گلستان آغاز به کار کرد.