شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

نظر شما درباره استفاده از پیام رسان های داخلی چیست؟

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان با بیان این مطلب که توجه به افزایش علم و دانش و بالابردن توانایی علمی کشاورزان نق به سزایی در تولید محصولات کشاورزی دارد، اظهار کرد: امنیت نظامی بدون امنیت غذایی شکست خورده است.

فرماندار گنبدکاووس با بیان این مطلب که برای حمایت از کالای ایرانی رسانه ها فرهنگ خرید کالای ایرانی را ترویج دهند، افزود: برای تحقق شعار امسال رهبری در حمایت از کالای ایرانی، چاره ای جز مبارزه جدی با پدیده شوم قاچاق نداریم.

مدیر کل گمرکات گلستان با بیان این مطلب که حجم تجارت چمدانی از گمرک اینچه برون گنبدکاووس در سال گذشته را افزون بر 40 میلیارد ریال بوده است، افزود: حدود 90 درصد مرزنشینان بخش داشلی گنبدکاووس از محل تجارت چمدانی که توسط اتباع ترکمنستان و ایران انجام می شود، کسب درآمد می کنند.

فرماندار شهرستان بندرگز ، امنیت را ضامن تداوم و بقای توسعه و پیشرفت دانست و گفت : آحاد مردم در تامین امنیت در جامعه نقشی اساسی و کلیدی دارند.

فرماندار مراوه تپه گفت: اولین نیروگاه خورشیدی تولید برق در استان گلستان و شهرستان مرزی مراوه تپه ساخته خواهد شد.

اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان آزادشهر در بازرسی مشترک با اداره استاندارد که در روز گذشته انجام شد، از چند مغازه لوازم خودرو در آزادشهر تعدادی ضد یخ غیر استاندارد کاسپر کشف کردند.

مسئول بسیج سازندگی شهرستان رامیان از توزیع 400 قطعه جوجه 45 روزه در این شهرستان خبر داد.

رئیس اداره منابع طبیعی وآبخیزداری آزادشهر از برداشت گل گاوزبان در بیش از 20هکتار از اراضی شهرستان آزادشهر خبر داد.

دو ترکمنستانی حامل پوشاک قاچاق هنگام خروج از مرز زمینی اینچه برون گنبد دستگیر شدند.

مدیر جهاد کشاورزی رامیان از آغاز برداشت محصول توت فرنگی در این شهرستان خبر داد و گفت: پیش بینی کارشناسان این نهاد رد شهرستان بر این است که بالغ بر نه هزار و پانصد تن توت فرنگی از سطح مزارع این شهرستان برداشت شود.

دیده میشود در اول برنامه های فرهنگی وغیره در سطح کشور، شهر، روستا یا در تظاهرات مرسوم شده پرچم کشورامریکا واسرائیل نصب شده و مردم عزیز کشور لگدمال میکنند سوال چرا مردم این عمل رو انجام میدهند کمی شرح دهید؟

نائب رئیس اتاق بازرگانی گرگان از آزادی 272 نفر از زندانیان ایرانی در ترکمنستان خبر داد گفت: به زودی این زندانیان آزاد می شود و به آغوش گرم خانواده های خود بازخواهند گشت.

پر سر و صدا ترین جابجایی استان گلستان در ایام نوروز 97 در هفتمین روز از فروردین ماه انجام شد و "احسان گوهری راد" چهره علمی آموزش و پرورش گلستان بعنوان مدیرکل جدید آموزش و پرورش گلستان معرفی شد.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان آزادشهر در شرق گلستان از توزیع 29 تن میوه در نوروز خبر داد و گفت: در آغاز تعطیلات نورزی ، بالغ بر 18 تن پرتغال و 11 تن سیب در شهرستان آزادشهر توزیع شده است.

مسافران و میهمانان نوروزی به بندرگز می آیند و می روند ، شهر بندرگز جلوه ای نوروزی به خود گرفته و خیابانها و اماکن دیدنی و گردشگری بندرگز مملو از گردشگران است.

جشنواره فرهنگ و اقتصاد با حضور مسوولان استانی و شهرستانی و اقشار مختلف مردم در روستای تلور بخش نوکنده برگزار شد.

به علت یک فقره آتش سوزی عمدی در شرق گلستان، یک مادر به همراه فرزند خود جان خود را از دست داده اند.

تنها با گذشت سه روز از تعطیلات نوروز در کشور؛ استقبال مردم از المان های نوروزی در سطح شهر گرگان به اوج خود رسیده است.

بندرگز به لحاظ واقع شدن در مسیر مشهد مقدس در ایام نوروز همواره معبر و توقفگاه هزاران نفر از مسافران و زائران بارگاه ملکوتی ثامن الحجج (ع) است و مسوولان این شهرستان شرایط استقبال از مسافران را فراهم کرده اند.

شهردار گرگان از برگزاری ۲۱ برنامه فرهنگی و ورزشی در ایام تعطیلات نوروز در شهر گرگان خبر داد و گفت: این برنامه های از 15 اسفند 96 آغاز شده و تا پایان نوروز 97 ادامه پیدا خواهد کرد.