شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

به عملکرد مدیران جهاد کشاورزی گلستان چه نمره ای می دهید؟

عالی - 25%
خوب - 0%
متوسط - 0%
ضعیف - 75%
هیچکدام - 0%

مدیر جهاد کشاورزی گنبد کاووس از آغاز کشت زیره در گلستان خبر داد و گفت: درسال جاری در زمینهای شمال گنبدکاووس ۴۵۰ تا ۶۰۰ هکتار زیره کشت می شود.

"حسین احمدی" با حکم وزیر کشور به سمت فرماندار شهرستان بندرگز در غرب گلستان منصوب شد.

رئیس مرکز آموزش فرهنگی سما استان گلستان گفت: در حال حاضر تعداد 1157 دانشجو در دانشکده های فنی و حرفه ای و تعداد 2322 دانش آموز در مدارس سما استان در حال تحصیل هستند.

سرپرست جمیت هلال احمر بندرگز با بیان این مطلب که پد بالگرد هلال احمر تا کنون 70 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است اظهار کرد: این پد به زودی مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان گالیکش از کشف و ضبط ۲۵ راس دام بدون مجوز و قاچاق در این شهرستان خبرداد.

از کشف 215 میلیارد ریال انواع پرونده فساد مالی در این استان خبر داد و گفت: در این راستا 21 پرونده جرائم اقتصادی در استان تشکیل شده است.

مسئول بسیج سازندگی سپاه شهرستان رامیان از آغاز ثبت نام فروش جوجه نیمچه بومی محلی در این شهرستان خبر داد.

فیلم سینمایی اشنوگل در روستای سرکلاته گرگان برای عموم به صورت رایگان به روی پرده می رود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گلستان گفت: انقلاب اسلامی امانتی در دست همه از جمله مسئولان است که باید آن را حفظ کرده و سینه به سینه به نسل های آینده انتقال دهند.

استاندار گلستان گفت: برنامه های دهه فجر می تواند نسبت به سال قبل بهتر برگزار شود اما کمیته ها باید به دنبال ایده های جدید باشند زیرا اینها باید در خاطرات نسل ها جدید قرار گیرد و با نسل گذشته فاصله را کم کند.

در مراسمی با حضور استاندار گلستان و جمعی از مدیران ارشد استان و شهرستان، خانه طبیعت گرگان با هزینه ای بالغ بر یک میلیارد تومان مورد بهره برداری قرار گرفت.

طی حکمی از سوی فرمانداری بندرگز "محمدابراهیم شربتی" به عنوان مسوول جدید روابط عمومی فرمانداری بندرگز منصوب شد.

معاون فرهنگی و امور روحانیون مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور با اشاره به اینکه حوادث و نا آرامی های اخیر با نگرانی مردم برای معیشت متفاوت است، گفت: در طی این چند روز اخیر حتی یک شعار هم در مورد معیشت و اقتصاد مردم سر داده نشده است بلکه اصل نظام و حکومت اسلامی توسط عده ای فریب خورده، مورد هدف و نشانه قرار گرفته شده است.

رئیس مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور با بیان این مطلب که باید در برابر نظامی که برگرفته از قرآن است، قدردان بود، افزود: نظامی که قرآنی است و با قرآن عمل می کند و باعث شده است که چنین محفل های نورانی و معنوی برای روحانیون و طلبه های اهل سنت محیا شود، قدردانی کرد.

 اختتامیه پنجمین دوره مسابقات نیمه نهایی حفظ و قرائت قرآن کریم روحانیون، مدرسین و طلاب اهل سنت شمال کشور با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.

نایب رئیس کانون انجمن های صنفی کارگران ساختمانی کشور گفت: کارگرانی که نتوانستند بیمه شوند درسامانه رفاهی که وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی ثبت نام خود را انجام دهند.

رئیس سازمان صنعت، معدن تجارت گلستان از پرداخت بیش از 281 میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای تولیدی استان گلستان در سالجاری خبر داد.

مسئول دبیرخانه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان گلستان از آغاز طرح نظارت بر 23 هزار انبار نگهداری کالا از 19 دی در گلستان خبر داد و اظهار کرد: تاکنون برای 17 هزار انبار نگهداری کالا در گلستان کد شناسایی صادر شده است.

درآستانه فرا رسیدن دهه فجر، نشست خبری سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس با خبرنگاران گلستانی در شهرستان علی آباد کتول برگزار شد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان این مطلب که 300 ایرانی در زندان های ترکمنستان محبوس هستند، اظهار کرد:  با رایزنی های بی وقفه و تلاش متولیان دستگاه دیپلماسی و پارلمانی مقدمات بازگشت باقی مانده زندانیان به کشور فراهم شود.