شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

به عملکرد مدیران جهاد کشاورزی گلستان چه نمره ای می دهید؟

عالی - 25%
خوب - 0%
متوسط - 0%
ضعیف - 75%
هیچکدام - 0%

صاحب امتیاز عروسک جناب خان گفت: طی توافقاتی که با تهیه کننده و مجری برنامه «خندوانه» داشته‌ایم، مشکل حضور عروسک جناب خان در این برنامه حل شده است.

رئیس انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان گلستان با بیان این مطلب که در سال آینده، یک طرح جدید پیاده سازی خواهیم کرد، گفت: برای اولین بار از دستگاه و شرکت‌های دولتی و شهرداریهای استان بازرسی انجام خواهیم داد.

مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان از آغاز عرضه تخم مرغ کیلویی با قیمت 6 هزار و پانصد تومان در استان خبر داد و گفت: مردم می توانند تخم مرغ با قیمت مصوب اعلام‌ شده از مراکز عرضه در سطح شهرستانها دریافت کنند.

معاون پارك علم‌ و فناوري گلستان با بیان این مطلب که يكي از مشكلات بزرگ ما، نفوذ فرهنگ نفتي در تار و پود جامعه است اظهار کرد: تنها راه تبديل شدن استان گلستان به يك قدرت اقتصادي و فناوري، فقط و فقط از مسير نوآوري مي‌ گذرد.

مدیرکل دفتر سردسیری و مجری طرح تغییر کاربری اراضی شیبدار با بیان این مطلب که استان گلستان اولین و آخرین استانی است که دارای ردیف اعتباری مشخص است و منابع اعتباری اراضی شیبدار با پیگیری های جدی به عمل آمده برای سال 97 تعیین شده است، از راه اندازی سامانه الکترونیکی جدید برای اراضی شیبدار خبر داد.