شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

نظر شما درباره استفاده از پیام رسان های داخلی چیست؟

بهتر از پیام رسان های خارجی است - 50%
اطلاعات شخصی به سرقت نمیرود - 0%
حمایت از تولید ایرانی است - 0%
بهتر از از پیام رسان های خارجی استفاده شود - 37.5%
دولت باید از پیام رسان های داخلی حمایت کند - 12.5%

فرمانده پایگاه بسیج حضرت علی اکبر(ع) حوزه انقلاب از اجرای طرح تهیه و توزیع بسته مواد غذایی ویژه ایتام و نیازمندان در ماه مبارک رمضان خبر داد.

انتخابات هیات رییسه اتاق اصناف شهرستان آزادشهر در شرق استان گلستان برگزار شد.

با راه اندازی خودرو های برقی در پیاده راه "النگدره" گرگان از سوی شهرداری این شهر، نرخ مصوب مسیر معین و اعلام شد.

مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استانداری گلستان به برخوردار نبودن کیفیت لازم بازارچه‎های صنایع دستی و غذایی استان انتقاد کرد و گفت: با استفاده از ظرفیت بخش خصوصی به عنوان حلقه واسط باید کیفیت بازارچه‎ها افزایش یابد.

مدیرکل تعاون روستایی استان گلستان با بیان این مطلب که کشاورزان بندرگزی، یک میلیون تن کلزا تحویل مراکز خرید داده اند اظهار کرد: تاکنون یک‌هزار تن کلزا از سوی کشاورزان  به مراکز خرید تحویل شده است که پیش‌بینی می‌شود این میزان به 2 هزار و 500 تن برسد.

بسیج رسانه استان گلستان طی بیانیه ای جنایات رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی را محکوم کرد.

رئیس مرکز آموزشی فرهنگی سما گلستان گفت: 994 دانشجو در این دانشگاه در شهرهای گرگان، علی آباد کتول و آزادشهر در حال تحصیل هستند.

شهرستان مینودشت در روز های آینده میزبان برگزاری جشن بزرگ برداشت "پیله ابریشم" در شرق گلستان خواهد بود.

همزمان با فرا رسیدن ایام پر خیر و برکت رمضان، طرح ضیافت ماه مبارک خدا از تاریخ 22/2/1397 لغایت 27/3/1397 در سطح شهرستان گمیشان آغاز شده است.

رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان با اعلام این خبر گفت، بازرسان این سازمان با نظارت دقیق بر عملکرد واحدهای تولیدی در سراسر نقاط استان با هرگونه تخلفات احتمالی مطابق قانون برخورد خواهند نمود.

معاون شهرسازی و معماری شهردار گرگان با بیان این مطلب که ٢٠٠ میلیون تومان برای بهسازی باغ مزار استاد لطفی در نظر گرفته شده است، افزود: بهسازی باغ مزار استاد لطفی در لیست ۳۰ پروژه مهم و محوری امسال شهرداری گرگان قرار دارد.

عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی گرگان با بیان این مطلب که تجار دارای مشکلاتی هستند، اظهار کرد: تولید کنندگانی که کالای خود را در داخل با تجار دیگر کشورها معامله می کند دلاری اخذ نکرده که طبق قانون بتوان به بانک تقدیم کند.

مدیر کل فرودگاه های بین المللی استان گلستان از آغاز پروازهاي جديد هواپيمايي آتا در مسير تهران_گرگان_تهران خبر داد و گفت: از این پس شاهد برقراری پروازهای این شرکت در روزهای یکشنبه، سه شنبه و چهارشنبه در مسیر یادشده خواهیم بود.

رییس سازمان حمل و نقل شهرداری گرگان با بیان این مطلب که حمل و نقل بار و کالا در گرگان ساماندهی می شود، افزود: طبق آیین نامه اجرایی ماده 32 و 33 ساماندهی و نظارت بر حمل و نقل بار درون شهری و حومه به سازمان های حمل و نقل شهرداری واگذار گردیده است.

به مناسبت فرا رسیدن میلاد فرخنده دوازدهمین اختر آسمان امامت و ولایت، حضرت مهدی موعود(عج) کاروانی از گل از سوی شهرداری گرگان راه اندازی شد.

استاندار گلستان دوشنبه 10 اردیبهشت با وزیر جهاد کشاورزی دیدار کرد و در این ملاقات بر لزوم و تسریع در زهکشی اراضی شمالی استان و افزایش قیمت خرید تضمینی گندم به عنوان راهکار حمایت از کشاورزان تاکید شد.

فعال اجتماعی استان گلستان در پیامی آورده است؛ امنيت و آرامش كنوني ميهن عزيز اسلامي مرهون تلاش های شبانه روزی و خستگي ناپذير سربازان گمنام امام زمان (عج) و دلاور مردانی است كه در راستای تامین امنیت و آسایش جامعه و خنثی نمودن توطئه‌های دشمنان و استکبار جهانی فعالیت خالصانه و مجدانه دارند.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان آزادشهر در شرق گلستان از ممنوعیت خروج‌ کمباینها از شهرستان آزادشهر تا اطلاع ثانوی خبر داد.

سرپرست جدید بخشداری بخش مرکزی بندرگز طی حکمی منصوب شد و فعالیت خود را آغاز کرد.

با حکم دکترسیدمناف هاشمی استاندار گلستان ، "شهربانو برهانی" به عنوان سرپرست جدید معاونت فرمانداری شهرستان بندرگز منصوب و معرفی شد.