شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

به عملکرد مدیران جهاد کشاورزی گلستان چه نمره ای می دهید؟

عالی - 25%
خوب - 0%
متوسط - 0%
ضعیف - 75%
هیچکدام - 0%

مسوول سازمان بسیج فرهنگیان استان گلستان از برپایی نخستین نمایشگاه اقتصادمقاومتی تولید و اشتغال در هشتم الی 10 اسفندماه جاری در مرکز این استان خبر داد.

مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان گلستان از برگزاری هفتمین نمايشگاه تخصصي گل و گياه و صنايع وابسته ، مبلمان پارکها ، فضای باز و خدمات شهري و اولین نمایشگاه  تخصصی باغبانی ، گلخانه ،ماشین ها و صنایع وابسته گیاهان دارویی ، کود ، بذر ، سم  و نهاده ها با حضور 50 شرکت از 10 استان کشور در گرگان خبر داد.

فرماندار شهرستان بندرگز با بیان این مطلب که اقتصاد خانوار این منطقه به کشاورزی وابسته است، گفت: باید تمام ظرفیت های موجود را برای توسعه بخش کشاورزی در بندرگز بکار گرفته شود.

در آستانه فرا رسیدن نوروز 97؛ دانشگاه منابع طبیعی و کشاورزی گرگان، میزبان جشنواره سالانه علمی"سمنو" در این شهر می باشد.

در آستانه فرا رسیدن نوروز باستانی 97، دوره های آموزشی و توجیهی توانمند سازی رانندگان حمل و نقل در حوزه گردشگری و استقبال از میهمانان نوروزی توسط سازمان حمل و نقل شهرداری گرگان و میراث فرهنگی برای رانندگان تاکسی گرگان برگزار شد.

بخشدار مرکزی گرگان از برپایی دهکده گردشگری و نوروز گاه ویژه ایام عید نوروز سال ۹۷ برای دومین سال متوالی با مشارکت دهیاران بخش و اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری شهرستان گرگان خبرداد.

طی حکمی از سوی وزیر کشور؛ فرماندار شهرستان آزادشهر در شرق استان گلستانرسما کرسی فرمانداری این شهرستان را بدست آورد.

مدیر مخابرات منطقه گلستان با بیان این مطلب که خانواده شهدا یادگاران ارزشمند و سرمایه های نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند اظهار کرد: تکریم و حفظ مقام و منزلت آنها بر همگان واجب است.

فعال رسانه ای غرب گلستان در یادداشتی در با حضور تماشایی مردم در جشن راهپیمایی 22 بهمن با بیان بیان این مطلب که مردم بندرگز حماسه دیگری را در کارنامه خود به ثبت رساندند، اظهار کرد: فرهنگ ملت ایران برگرفته از عاشورا ، بدر و غدیر است و هیچ قدرت پوشالی شیطان صفتی توانایی رویارویی با چنین فرهنگ و اقتداری را ندارد.

مردم گرگان در جشن چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی؛ حماسه ای ماندگار خلق کردند.

مردم شهرستان آزادشهر در شرق گلستان در راهپیمایی 22 بهمن سالجاری، ندای "مرگ بر آمریکا" و "مرگ بر اسرائیل" سر دادند.

فرمانده حوزه بسیج انقلاب سپاه ناحیه گرگان از راه اندازی کاروان خدمت در حوزه های مختلف اجتماعی در سال 97 در سطح حوزه انقلاب گرگان خبر داد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان از ایجاد 6 هزار شغل در بخش صنعت و معدن این استان در 10 ماه گذشته خبر داد و اضافه کرد: سهم بانوان از این میزان شغل ایجاد شده که در سامانه رصد نیز ثبت شده 35 درصد است.

رییس کل دادگستری استان گلستان با بیان این مطلب که امروز می توانیم با قاطعیت اعلام کنیم که امنیت سرمایه گذاری در استان گلستان به صورت کامل و پایدار برقرار است اظهار کرد: اِهمال کاری دستگاههای فرهنگی موجب آن شده است که آسیب های اجتماعی در جامعه افزایش پیدا کند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گلستان از ممنوعیت صدور بارنامه برای ناوگان 50 سال و بالاتر از ابتدای سال آینده خبر داد.

فرماندار شهرستان بندرگز در غرب گلستان با بیان این مطلب که یک مرکز دیالیز در این شهرستان ساخته خواهد شد، اظهار کرد: با حمایت یکی از خیّرین مرکز دیالیز در بندرگز احداث می شود.

فرمانده انتظامی شهرستان کردکوی از کشف 5مورد سرقت منزل ودستگیری سارق در کردکوی خبر داد و گفت: پس از تحقیقات به عمل آمده مشخص شد سارق در سطح شهرستان اقدام به سرقت منزل می کنند، لذا تیم پی جویی پرونده دامنه تحقیقات را گسترش داده و پاتوق یکی از آنها را شناسایی کرد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی گلستان با بیان این مطلب که این استان ظرفیت اجرای آبیاری تحت فشار را در سطح 110 هزار هکتار از اراضی دارد، اظهار کرد: تاکنون 36 هزار هکتار از اراضی استان زیر پوشش آبیاری تحت فشار قرار گرفته است.

مدیر کل فرودگاه های استان گلستان از سرگیری پروازهای تهران به گرگان و بالعکس خبر داد و گفت: پرواز های فرودگاه گرگان از شب گذشته برقرار و پروازها بر اساس برنامه پروازی انجام می شود.

پرواز امروز گرگان به مشهدو  مشهد به گرگان شرکت هواپیمایی آسمان، به علت شرایط نا مساعد جوی باطل اعلام شد.