شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

نظر شما درباره استفاده از پیام رسان های داخلی چیست؟

بهتر از پیام رسان های خارجی است - 50%
اطلاعات شخصی به سرقت نمیرود - 0%
حمایت از تولید ایرانی است - 0%
بهتر از از پیام رسان های خارجی استفاده شود - 37.5%
دولت باید از پیام رسان های داخلی حمایت کند - 12.5%

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان از خرید گندم کشاورزان گلستانی به میزان یک میلیون و پنجاه و سه هزار تن خبر داد و گفت: عملیات خرید گندم از کشاورزان گلستانی همچنان ادامه دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از گرگان؛ "مختار مهاجر" رییس سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان در گفتگو با خبرنگار ما در باب آخرین وضعیت خرید گندم کشاورزان گلستانی از سوی این نهاد گفت: میزان خرید گندم از کشاورزان گلستانی از مرز 1 میلیون و 53 هزار تن گذشته است.

وی افزود: از آغاز فصل برداشت (اوایل بهار) تاکنون، 1 میلیون و 53  هزار و 214 تن گندم مازاد بر نیاز کشاورزان استان به صورت تضمینی خریداری شده است.

"مهاجر" تصریح کرد: در حالی که هنوز مدتی تا پایان خرید تضمینی گندم کشاورزان باقی است، حدود 32 درصد وجه خرید گندم پرداخت شده است.

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان در پاسخ به این سوال که این وجه پرداختی، چه میزان بوده است، اظهار کرد: این میزان معادل بیش از 435 میلیارد تومان بوده است که به گندمکاران گلستانی پرداخت شده است.

"مهاجر" در پایان‌ یادآور شد: امسال قیمت تضمینی خرید هر کیلوگرم گندم 13 هزار ریال، تعیین شده است که کار خرید تضمینی گندم در گلستان همچنان ادامه دارد.

گفتنی است، استان گلستان، دومین تولید کننده گندم و قطب این محصول استراتژیک در کشور است.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید