شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

نظر شما درباره استفاده از پیام رسان های داخلی چیست؟

بهتر از پیام رسان های خارجی است - 50%
اطلاعات شخصی به سرقت نمیرود - 0%
حمایت از تولید ایرانی است - 0%
بهتر از از پیام رسان های خارجی استفاده شود - 37.5%
دولت باید از پیام رسان های داخلی حمایت کند - 12.5%

رییس انجمن ارگانیک کشور با بیان این مطلب که ورود محصولات ترا ریخته به کشور به سلامتی مردم ضربه وارد می کند و دولت باید از ورود این محصولات جلوگیری کند، افزود: باید از تولیدات داخلی و ارگانیک حمایت شود تا به سلامت جامعه کمکی کرده باشیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از گرگان؛ "سید رضا نورانی" رییس انجمن ارگانیک کشور در حاشیه سفر به استان گلستان در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص شرایط استان گلستان برای رشد و توسعه محصولات ارگانیک گفت: استان گلستان با توجه به شرایطی که دارد به اجبار باید قطب ارگانیک کشور شود.

وی در ادامه افزود: یارانه به تولید محصولات ارگانیک  کشور در جهش این بخش تاثیر گذار خواهد بود.

رییس انجمن ارگانیک کشور در ادامه گفتگو با خبرنگار ما در خصوص ورود محصولات تراریخته به کشور اظهار کرد: ورود محصولات تراریخته به کشور به سلامتی مردم ضربه وارد می کند.

"نورانی" در همین راستان در خصوص راهکار های عدم ورود محصولات تراریخته به کشور اصریح کرد:ما در مقابل با حمایت از تولیدات ارگانیک باید به سلامت جامعه کمک کنیم و این موضوعی بسیار مهمی است.

وی در پایان از دولت درخواست کرد تا از ورود چنین محصولاتی به کشور جلوگیری کند و تاکید کرد: دولت در ورود این محصولات به سفره های مردم تلاش بیشتری از خود نشان دهد.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید