شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

نظر شما درباره استفاده از پیام رسان های داخلی چیست؟

بهتر از پیام رسان های خارجی است - 50%
اطلاعات شخصی به سرقت نمیرود - 0%
حمایت از تولید ایرانی است - 0%
بهتر از از پیام رسان های خارجی استفاده شود - 37.5%
دولت باید از پیام رسان های داخلی حمایت کند - 12.5%

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی و تخصصی ماشین آلات کشاورزی با حضور شرکت های معتبر داخلی و خارجی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی گرگان برگزار می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از گرگان؛ سیزدهمین نمایشگاه بین المللی و تخصصی ماشین آلات و ادوات کشاورزی با حضور شرکت های معتبر داخلی و خارجی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی گرگان برگزار می شود.

بر اساس این گزارش، این نمایشگاه از تاریخ 11 مهرماه سالجاری فعالیت خود را در گرگان آغاز و تا 14 مهر ماه ادامه دارد.

همچنین، در این نمایشگاه، ادوات و تجهیزات صنایع آبیاری و نهاد های کشاورزی نیز به معرض دید عموم قرار خواهند گرفت و فرصتی مناسب برای کشاورزان گلستانی است.

گفتنی است در دوازدهمین نمایشگاه ماشین آلات کشاورزی، 67 شرکت در فضایی به مساحت 6000 هزار متر مربع و از ۱۴ استان گلستان، اصفهان ،خراسان رضوی ،تهران، قزوین ،مازندران ،البرز ، همدان ، آذربایجان شرقی ، آذربایجان غربی ، قم ، کردستان ، فارس و کرمان در زمينه فعاليت ، ماشینها و ادوات با الگو و تکنولوژی نوین مکانیزاسیون طراحی شده ، ماشین های کشت مستقیم (کشاورزی حفاظتی) ماشینهای بر داشت (کمباین و تراکتور) کشنده ها و دنباله بندها تجهیزات تسطیح اراضی ، سیستم های آبیاری لوله و اتصالات ، نهاده ها شامل بذر کود سم و نهال ، انواع کود پاش ها و سم پاشها و علف کشهای ارگانیک. ماشین آلات راهسازی ، لوازم و اتصالات و تجهیزات آبیاری ، تولید لوله های UPVC ، دستگاه بوجاری غلات و حبوبات وانواع بالابر، تولید و عرضه انواع کودهای آلی، بصورت مستقیم و یا نماینده انحصاری شرکتها از کشورهای ایتالیا ، ترکیه ، هلند، سوئد ، اسلونی ، چک ، چین و اسپانیا محصولات خود را در اين نمايشگاه ارائه و بمعرض ديد عموم قرار داده بودند.

گفتنی است؛ این نمایشگاه در کیلومتر 5 جاده گرگان به آق قلا در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان گلستان برگزار می شود.

21

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید