شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

نظر شما درباره استفاده از پیام رسان های داخلی چیست؟

بهتر از پیام رسان های خارجی است - 50%
اطلاعات شخصی به سرقت نمیرود - 0%
حمایت از تولید ایرانی است - 0%
بهتر از از پیام رسان های خارجی استفاده شود - 37.5%
دولت باید از پیام رسان های داخلی حمایت کند - 12.5%

معاون وزیر نیرو با بیان این مطلب که سد چهل چای مینودشت در پایان سال 97 مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت، افزود: تاکنون برای ساخت این سد، بالغ بر ۲۹۰ میلیارد تومان هزینه شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از مینودشت؛ "رحیم میدانی" معاون وزیر نیرو در حاشیه سفر و بازدید از سد چهل چای مینودشت در شرق استان گلستان در خصوص زمان بهره برداری از این سد به خبرنگار ما گفت: انشاء الله به کمک اهالی مینودشت و شرق استان، قول می دهیم که تا پایان سال ۹۷ بزرگترین پروژه استان گلستان در امر سد سازی را به بهره برداری برسانیم.

وی در پاسخ به این سوال که برای ساخت این سد چه میزان هزینه صورت گرفته است و میزان پیشرف آن را چطور ارزیابی میکند، افزود: این پروژه ۷۲ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و تاکنون هم برای ساخت آن ۲۹۰ میلیارد تومان هزینه شده است.

معاون وزیر نیرو، تصریح کرد: از ۷۲ درصد پیشرفت فیزیکی این طرح ، ۶ درصد آن بدلیل مشکل مالی برای تملک اراضی با مشکل روبرو شده که آن هم بزودی با پیگیری برطرف خواهیم کرد.

این مقام مسئول وزارت نیرو در پایان از ویژگی این طرح گفت: با افتتاح این طرح آب آشامیدنی ، کشاورزی و صنعتی شرق استان را تامین خواهد شد.

گفتنی است، پروژه سد نرماب چهل چای از سال ۹۱ آغاز شده است.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید