شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

نظر شما درباره استفاده از پیام رسان های داخلی چیست؟

بهتر از پیام رسان های خارجی است - 50%
اطلاعات شخصی به سرقت نمیرود - 0%
حمایت از تولید ایرانی است - 0%
بهتر از از پیام رسان های خارجی استفاده شود - 37.5%
دولت باید از پیام رسان های داخلی حمایت کند - 12.5%

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور گفت :از ۱۰ هزار میلیارد و ۵۰۰ میلیون‌تومانی بدهی دولت به گندم‌کاران‌، ۸ هزار میلیارد تومان آن پرداخت شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از گرگان؛ عدم واریز بخش های زیادی از معوقات پول گندم کشاورزان گلستانی در ماههای اخیر باعث انتقاد فراوان کشاورزان شده بود.

اما محمد باقر نوبخت رئیس سازمان مدیریت وب رنامه ریزی کشور که برای بازدید از مناطق سیل زده گلستان امروز به گرگان سفر کرده در خصوص مطالبات کشاورزان گفت : از ۱۰ هزار میلیارد و ۵۰۰ میلیون‌تومانی بدهی دولت به گندم‌کاران‌، ۸ هزار میلیارد تومان آن پرداخت شده است.

نوبخت همچنین به این موضوع اشاره کرد که پرداخت مطالبات گندم‌کاران یکی از دغدغه‌های دولت است و تلاش شده تا این مشکل هرچه سریع‌تر رفع شود.

وی با بیان اینکه تاکنون از 10 هزار میلیارد و 500 میلیون‌تومانی بدهی دولت به گندم‌کاران، 8 هزار میلیارد تومان آن پرداخت شده است ، تاکید کرد :  دولت تلاش دارد تا باقیمانده مطالبات گندم‌کاران را در اولین فرصت پرداخت کند.

معاون رئیس جمهور اضافه کرد: پرداخت نهایی پول گندم کشاورزان نیازمند تامین اعتبار است و در این بخش نیازمند همراهی و صبوری کشاورزان هستیم.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید