شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

نظر شما درباره استفاده از پیام رسان های داخلی چیست؟

بهتر از پیام رسان های خارجی است - 50%
اطلاعات شخصی به سرقت نمیرود - 0%
حمایت از تولید ایرانی است - 0%
بهتر از از پیام رسان های خارجی استفاده شود - 37.5%
دولت باید از پیام رسان های داخلی حمایت کند - 12.5%

استاندار گلستان با بیان این مطلب که بیش از یک‌هزار و ۴۰ میلیارد تومان از طلب گندم‌کاران استان گلستان پرداخت شده است افزود:  امسال بیش از یک میلیون و 300 هزار تن گندم در استان گلستان تولید شد که بیش از یک میلیون و 100 هزار تن به مراکز خرید تضمینی تحویل دادند که بیش از یک‌هزار و 440 میلیارد تومان وجه آن است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین به نقل از تسنیم؛ حسن صادقلو در حاشیه افتتاح طرح های هفته دولت شهرستان کلاله در جمع خبرنگاران درباره پرداخت پول گندم‌کاران اظهار داشت: امسال بیش از یک میلیون و 300 هزار تن گندم در استان گلستان تولید شد که بیش از یک میلیون و 100 هزار تن به مراکز خرید تضمینی تحویل دادند که بیش از یک‌هزار و 440 میلیارد تومان وجه آن است.

وی تاکید کرد: گندم‌کاران استان گلستان تاکنون یک‌هزار و 40 میلیارد تومان از طلب خود را دریافت کرده‌اند.

صادقلو تصریح کرد: با پرداخت‌های انجام شده  حدود 70درصد از کل طلب گندم‌کاران استان است، پرداخت شد و بقیه هم به زودی پرداخت می‌شود.

استاندار گلستان درباره وضعیت پرداخت‌ها هم گفت: استان گلستان با این روند پرداخت جزء استان‌های نخست کشور است و برخی از این استان‌ها کمتر از 50 درصد پرداختی داشته‌اند.

وی تصریح کرد: ما در تلاش هستیم که هر چه سریع‌تر این پرداختی‌ها به پایان برسد و کل طلب گندم‌کاران پرداخت شود چرا که کشاورزان گلستانی زحمات زیادی کشیده‌اند.

صادقلو تاکید کرد: ما از آغاز دولت تاکنون در طرح خرید تضمینی  گندم وضعیت خوبی داشتیم و در حال حاضر یکی از استان‌های برتر در تولید و خرید تضمینی گندم هستیم و یکی از بهترین گندم‌های کشور در استان گلستان تولید می‌شود.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید