شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

نظر شما درباره استفاده از پیام رسان های داخلی چیست؟

بهتر از پیام رسان های خارجی است - 50%
اطلاعات شخصی به سرقت نمیرود - 0%
حمایت از تولید ایرانی است - 0%
بهتر از از پیام رسان های خارجی استفاده شود - 37.5%
دولت باید از پیام رسان های داخلی حمایت کند - 12.5%

فرماندار گنبد کاووس با بیان این مطلب که هیچ چیز نباید فدای کیفیت نان شود، از مسئولین شهرستانی درخواست کرد تا از موازی کاری در باب نظارت بر نانوایی های موجود در این شهرستان بپرهیزند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از گنبد کاووس؛ "عبدالقدیر کریمی" معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان گنبد کاووس در جلسه شورای آرد و نان این شهرستان؛ با اشاره به کیفیت بالای نان در این شهرستان گفت: نظارت بر نانواییها برابر دستورالعملها انجام شود.

وی افزود: تعزیرات بهداشت و درمان و صنعت معدن تجارت این شهرستان، نظارت خود را به صورت مستمر انجام دهند و از موازی‌کاری بپرهیزند.

"کریمی" در ادامه  با بیان اینکه هیچ چیز نباید فدای کیفیت نان شود تصریح کرد: خط قرمز این شورا، بهداشت نان است.

فرماندار وبژه گنبد کاووس از تلاش برای ایجاد تولیدی نان بدون گلوتن ویژه بیماران سیلیاک در این شهرستان خبر داد و اظهار کرد: نظارت بر سیلوها باید گروهی انجام شود.

این مقام مسئول در بخش دیگری از سخنان خود به افتتاح متمرکز پروژه های هفته دولت پرداخت و خاطر نشان کرد:۲۶۱ پروژه عمرانی اقتصادی و تولیدی در هفته دولت افتتاح و آغاز عملیات اجرایی خواهد شد که از این تعداد ۲۲۳ پروژه قابل افتتاح و ۳۸ پروژه آغاز عملیات اجرایی خواهد شد که باعث اشتغال زایی برای ۳۵۵ نفر خواهد شد.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید