شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

نظر شما درباره استفاده از پیام رسان های داخلی چیست؟

بهتر از پیام رسان های خارجی است - 50%
اطلاعات شخصی به سرقت نمیرود - 0%
حمایت از تولید ایرانی است - 0%
بهتر از از پیام رسان های خارجی استفاده شود - 37.5%
دولت باید از پیام رسان های داخلی حمایت کند - 12.5%

مدیر کل تعاون روستایی گستان از جذب سرمایه گذار خارجی در شبکه تعاون روستایی استان گلستان خبر داد و گفت: براساس پیگیریهای بعمل آمده موفق به جذب سرمایه گذار هلندی جهت احداث سردخانه ۵۰۰۰ تنی در اتحادیه تعاونی روستایی گرگان شده و مراحل نهایی انعقاد قرارداد در حال انجام می باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از گرگان؛ "حکیم گلدی زاده" مدیرکل تعاون روستایی گلستان در حاشیه نشست با یک شرکت هلندی در گلستان از جذب سرمایه گذارهلندی در تعاون روستایی خبر داد.

وی افزود: پیرو انعقاد تفاهم نامه وزرات جهادکشاورزی مبنی بر احداث گلخانه و سردخانه از طریق سرمایه گذاری خارجی در کشور، تعاون روستایی گلستاناز این فرصب بی بهره نبوده و براساس پیگیریهای بعمل آمده موفق به جذب سرمایه گذار هلندی جهت احداث سردخانه ۵۰۰۰ تنی در اتحادیه تعاونی روستایی گرگان شده و مراحل نهایی انعقاد قرارداد در حال انجام می باشد.

مدیرکل تعاون روستایی گستان در خصوص میزان اعتبار پیش بینی شده برای ساخت این سرد خانه در گلستان اظهار کرد: کل اعتبار سرمایه گذاری پروژه احداث سردخانه ۵ هزارتنی بالغ بر ۲۱میلیارد تومان برآورد که از جانب طرف هلندی تامین گردیده و به روش بی او تی(bot) یعنی واگذاری به اتحادیه تعاونی روستایی بعد از مدت بهره برداری مشخص خواهد بود.

گفتنی است، استان گلستان به دلیل تولید انواع محصولات کشاورزی و کمبود سردخانه در گلستان، اقدام به ساخت چنین سردخانه بزرگی در استان شده است.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید