شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

نظر شما درباره استفاده از پیام رسان های داخلی چیست؟

بهتر از پیام رسان های خارجی است - 50%
اطلاعات شخصی به سرقت نمیرود - 0%
حمایت از تولید ایرانی است - 0%
بهتر از از پیام رسان های خارجی استفاده شود - 37.5%
دولت باید از پیام رسان های داخلی حمایت کند - 12.5%

در حالیکه لیگ برتر به پایان رسیده است اما روزهای داغ نقل و انتقالات شروع شده و حالا اخبار فوتبال بیشتر حول و حوش مذاکره و قرارداد بستن تیم ها با بازیکنان است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین؛ هر چند رقابتهای مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا و همچنین فینال جام حذفی در پیش است اما اخبار حاشیه ای در فوتبال ایران هم می تواند توجه ها را جلب کند.

این خبر مربوط به دو ستاره فوتبال ایران است که چندی پیش در یک سفره خانه خصوصی لوکس و بالا شهر دیده شدند. حضور این دو ستاره که از بازیکنان خوب و با کیفیت فوتبال ایران هستند، در این سفره خانه خصوصی، باعث می شود که توجه به آنها جلب شود.

در هر حال یکی از این دو ستاره قلیان سفارش می دهد و البته وقتی قلیانش آماده می شود و حسابی آن را چاق می کند، از دیگر ستاره می خواهد که او هم قلیان بکشد. اما ستاره دوم زیر بار نمی رود. اول ماجرا شوخی به نظر می آید اما پس از چند دقیقه شوخی ستاره ها با هم به یک جر وبحث جدی تبدیل می شود که از شوخی فراتر می رود. بازیکنی که اهل قلیان نبوده نمی خواهد به هیچ وجه زیر بار قلیان کشیدن برود. در هر حال پس از اینکه صاحب این سفره خانه خصوصی که از دوستان نزدیک این دو بازیکن است متوجه جر و بحث می شود، میانجی گری می کند تا این دو بازیکن را آرام کند.

او در نهایت موفق می شود اما هر دو بازیکن از صاحبان سفره خانه می خواهند تا موبایل حاضران در سفره خانه چک شود تا مبادا فیلمی از لحظات جر و بحث منتشر شود. صاحبان سفره خانه هم این کار را می کنند و متوجه می شوند که کسی از این صحنه ها فیلمبرداری نکرده است.

البته هر دو بازیکن عقلشان رسید و به تقاضای عکس یادگاری گرفتن میهمانان سفره خانه خصوصی در محیط دودآلود پاسخ منفی دادند. در هر حال اینکه یکی از دو ستاره اهل قلیان کشیدن نبوده حسابی مایه امیدواری است!

انتهای پیام/ منبع: نود

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید