شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

به عملکرد مدیران جهاد کشاورزی گلستان چه نمره ای می دهید؟

عالی - 25%
خوب - 0%
متوسط - 0%
ضعیف - 75%
هیچکدام - 0%

شب بازار گرگان یکی از بازار های نوپا در شهر گرگان می باشد که در نقاط مختلف شهر گرگان در یک سال گذشته بار ها تغییر مکان داده است و بر اساس تصمیم جدید شهرداری ، بار دیگر این بازار شبانه در آستانه نوروز 97، به شرق گرگان منتقل شد.

با توجه با رکود شدید در بازار، بازار امام خمینی (ره) شهر گرگان به عنوان یکی از بازار های مهم و قدیمی شهر گرگان این روز ها، شاهد رفت و آمد کمتر مردم و خرید آن ها از اجناس این بازار است.

نرخ مصوب گوشت شتر، در میادین میوه و تره بار در تاریخ 24 بهمن منتشر شد.

رئیس شورای اسلامی شهر گرگان گفت: بر اساس بررسی های انجام شده هشت نقطه برای ایجاد بازارچه سوغات، صنایع دستی و محصولات خانگی بانوان در اسفندماه سال جاری پیش بینی شده است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی گلستان از خرید یک هزار تن میوه شب عید برای مردم استان گلستان خبر داد و گفت: سب و پرتغال شب عید برای مردم استان خریداری و مشکلی در این موضوع نداریم.

مدرس فقه بازار در استان گلستان با بیان این مطلب که بازار اسلامی با بازار غیراسلامی باید تفاوت داشته باشد اظهار کرد: ضروری است که یک تاجر در بازار اسلامی اصول خرید و فروش یا همان فقه بازار را یاد بگیرد.

رئیس اداره شیلات بندرگز و کردکوی با بیان این مطلب که مردم مواظب گرانفروشی های ماهی های آب شور در سطح بازار باشند، اظهار کرد: فروش ماهی آب شور یک تبلیغ برای گرانفروشی است و مردم مواظب این چنین تبلیغات باشند.

هشتمین نمایشگاه تخصصی و بین المللی خودرو و قطعات و تجهیزات، عصر امروز با حضور 30 شرکت داخلی و خارجی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان گلستان آغاز به کار کرد.

دکتری اقتصاد گرایش اقتصاد پول و ارز و بانکداری با بیان این مطلب که دولت ها برای جبران کسری بودجه خود اقدام به افزایش نرخ ارز می کنند اظهار کرد: دولتها برای جبران کسری بودجه خود با بازارسازی در بازار ارز و طلا درآمد زیادی کسب می کنند.

بازار نعلبندان گرگان یکی از بازار های مهم شهر گرگان می باشد که در آن انواع محصولات تره بار، آجیل، گوشت، میوه و ... است که همه روزه، هزاران نفر از مردم این شهر با حضور در این بازار، مایحتاج خود را تامین می کنند.

با وجود اینکه قدرت خرید مردم در امر گوشت بسیار پایین آمده است، با این تفسیر، بازار گوشت و فراورده های پروتئینی در گلستان و گرگان همچنان فعال است.

فرمانده انتظامی  کردکوی از پلمپ 89 واحد صنفی متخلف در اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی و نظارت بر کنترل بر واحد های صنفی در سطح امکان عمومی از ابتدای سال جاری تاکنون در این شهرستان خبر داد.

لیست قیمت انواع سبد پلاستیکی و کارتن در میادین میوه و تره بار در تاریخ 23 دی ماه 1396 منتشر شد.

لیست قیمت برخی از اقلام خشکبار در میادین میوه و تره بار منتشر شد.

برنامه پروازی فرودگاه بین المللی گرگان، در تاریخ 23 دی ماه 1396 منتشر شد.

شانزدهمین نمایشگاه تخصصی لوازم خانگی با حضور 40 شرکت داخلی و خارجی، فعالیت خود را در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی گرگان، واقع در کیلومتر 5 جاده گرگان به آق قلا ، آغاز کرد.

غرفه های شانزدهمین نمایشگاه لوازم خانگی در استان گلستان که بناست از 18 دی ماه، فعالیت خود را آغاز کند، در حال آماده سازی و چیدمان است.

معاون فرهنگ و ارشاد گلستان از برگزاری جشنواره مد و لباس در بهمن‌ماه امسال در استان گلستان خبر داد و گفت: این جشنواره با 25 میلیون تومان؛ از 15 بهمن ماه در تالار فخر الدین اسعد گرگانی آغاز می شود.

مدیرعامل رایتل از عرضه ارزان­ترین محصول رایتل در کشور شامل یک عدد سیم­کارت اعتباری همراه با خدمات رایگان ارتباطی در مدت مشخص به مبلغ ۴ هزار و ۵۰۰ تومان خبر داد.

شانزدهمین نمایشگاه تخصصی، لوازم خانگی با حضور تولید کنندگان و نمایندگان شرکت های داخلی و خارجی در نمایشگاه های بین المللی گرگان برگزار می شود.