شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

نظر شما درباره استفاده از پیام رسان های داخلی چیست؟

بهتر از پیام رسان های خارجی است - 50%
اطلاعات شخصی به سرقت نمیرود - 0%
حمایت از تولید ایرانی است - 0%
بهتر از از پیام رسان های خارجی استفاده شود - 37.5%
دولت باید از پیام رسان های داخلی حمایت کند - 12.5%

مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان گلستان از برگزاری هشتمین نمایشگاه تخصصی "الکامپ" در استان گلستان خبر داد و گفت: این نمایشگاه به میزبانی شهر گرگان برپا خواهد شد.

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان در خصوص برنامه های این سازمان جهت تنطیم بازار گلستان در ایام ماه مبارک رمضان گفت: گوشت مرغ ۵۸۰۰ تومان برای عوامل فروش ۶۲۰۰ تومان برای مصرف کننده در طول ایام ماه مبارک رمضان در نظر گرفته شده است و گوشت قرمز ۲۲۰۰۰ تومان برای عوامل فروش و ۲۳۰۰۰ تومان برای مصرف کننده مصوب شده است.

مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان گلستان از برگزاری شانزدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت دام و طیور، شیلات، ابزیان و صنایع وابسته در گلستان خبر داد.

مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان گلستان با بیان این مطلب که شانزدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان و صنایع وابسته فردا در گرگان مورد بهره برداری قرار میگیرد ، اظهار کرد: این نمایشگاه با حضور 56 شرکت داخلی و خارجی برگزار خواهد شد.

در بازار تهران سکه طرح جدید با ۱۱۵ هزار تومان افزایش، ۲ میلیون و ۸۰ هزار تومان داد و ستد شد.

مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان گلستان از برگزاری شانزدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان و صنایع وابسته در شهر گرگان خبر داد و گفت: این نمایشگاه طی چند روز آینده فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

بازار سکه، طلا و ارز در سال 96 با نواسانات شديدی همراه بودند که در اینفوگرافیک ذیل میزان این نواسانات به نمایش گذاشته شده است.

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی در در خصوص نواسانات اخیر بازار ارز در کشور و عملکرد دولتی در این راستا گفت: دولت توان تک نرخی کردن ارز را ندارد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان از توزیع ۱۷۶ تن گوشت مرغ و گوشت قرمز در طرح تنظیم بازار ایام نوروز در استان گلستان خبر داد و گفت: طرح تنظیم شب عید از ۲۵ اسفند ۹۶ آغاز و تا ۱۵ فروردین ۹۷ ادامه دارد.

همزمان با آخرین شب سال 1396، آخرین شب بازار گرگان برگزار شد و اوج خرید مردم گرگان برای تامین اقلام نوروزی رنگ و بوی بهاری را به این شهر داده است.

مدیر کل دامپزشکی استان گلستان از پلمپ یک واحد کشتارگاه صنعتی طیور در گلستان خبر داد و اظهار کرد: این کشتارگاه به دلیل عدم رعایت مسایل بهداشتی با دستور دادستان شهرستان مربوطه تا اطلاع ثانوی پلمپ شده است.

دوازدهمین نمایشگاه فروش بهاره در گرگان با حضور صنوف مختلف در این شهرستان فعالیت خود را در سایت نمایشگاه های بین المللی استان گلستان آغاز کرد.

هر روزه بسیاری از شهروندان بندرگز برای خرید نوروزی به شهرهای اطراف می روند این روند موجب خارج شدن چرخه مالی از شهرستان می شود و همین امر باعث رکود روزمره اقتصاد این شهرستان شده است.

مدیرکل تعاون روستایی استان گلستان با بیان این مطلب که 110 مرکز توزیع میوه شب عید در سطح استان در نظر گرفته شده، از آغاز توزیع این میوه ها از 25 اسفند در سطح استان خبر داد.

سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری گرگان گفت: چهارشنبه بازار گرگان از 15 اسفندماه جاری به هر روز بازار تبدیل می‌شود.

همایش حقوق مصرف کننده و بازار عصر امروز شنبه 12 اسفندماه در موسسه میرداماد گرگان برگزار می شود .

رییس اتاق بازرگانی گرگان با بیان این مطلب که بازار روسیه یک بازار بکر است ولی تراز مالی تعاملات اقتصادی استان گلستان با روسیه بسیار پائین است، اظهار کرد: گلستان می تواند در حوزه موادغذایی یکی از شرکای خوب برای روسیه در آتی باشد.

هفتمین نمایشگاه تخصصی گل و گیاه استان گلستان با حضور بیش از 30 شرکت داخلی از 10 استان کشور فعالیت خود را در گرگان آغاز کرد.

شب بازار گرگان یکی از بازار های نوپا در شهر گرگان می باشد که در نقاط مختلف شهر گرگان در یک سال گذشته بار ها تغییر مکان داده است و بر اساس تصمیم جدید شهرداری ، بار دیگر این بازار شبانه در آستانه نوروز 97، به شرق گرگان منتقل شد.

با توجه با رکود شدید در بازار، بازار امام خمینی (ره) شهر گرگان به عنوان یکی از بازار های مهم و قدیمی شهر گرگان این روز ها، شاهد رفت و آمد کمتر مردم و خرید آن ها از اجناس این بازار است.