شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

مهمترین مطالبه شما از استاندار آینده گلستان چیست؟

برخورد شدید با متخلفان و مفسدان - 0%
برطرف کردن مشکلات بزرگ اقتصادی و اجتماعی - 1.4%
دوری از جناح های سیاسی استان - 2.8%
حل معضل بیکاری و اشتغال جوانان - 5.6%
روی کار آوردن مدیران عملگرا و انقلابی - 18.1%
همه موارد - 0%

Total votes: 72
The voting for this poll has not started yet. It will start on: دسامبر 28, 2638

استان گلستان درگیر با بحران‌های محیط زیستی فراوانی است که خشک شدن و پسروی دریا، پایین افتادن سطح آب‌های زیرزمینی و فرسایش شدید خاک در استان سبب گسترش بیابان‌ها و پدیده زیرگرد در استان شده است.

نماینده مردم آزادشهر و رامیان در مجلس شورای اسلامی، روسای ادارات کار و تامین اجتمایی و بخشدار بخش مرکزی آزادشهر با خانواده جانباختگان معدن زمستان یورت آزادشهر در مهدیه وطنی های واقع در آزاشهر دیدار کردند.

امسال صادرات سیب نه تنها با افت بیش از ۸۰ درصدی از نظر وزنی و ارزشی مواجه شد، بلکه واردات موز نیز اوج گرفت.

طرح یکطرفه شدن خیابان شالیکوبی در دوره شورای چهارم برای کم کردن ازدحام ترافیک در این خیابان مطرح شده بود که سرنوشت آن مشخص نشد.

پیش بینی می شود با استاندار شدن صالحی 2 معاونت و 12 پست مدیر کلی در اختیار برخی فعالان فتنه 88 و عناصر زاویه دار با نظام در اختیار این گروه قرار بگیرد که در این صورت فاجعه ای سیاسی و انقلاب مخملین استانی اتفاق می افتد .

طلا یکی از فلزات معروف است که باتوجه به شرایط خاص فیزیکی که دارد، هیچ وقت از بین نمی رود و مواد شیمیایی روی آن اثر نمی گذارند. اکثر مردم بر این باورند که طلا یک فلز زینتی است اما باید بدانیم طلا به خاطر بقای فیزیک، در قرون و اعصار گذشته کارایی بسیاری داشته است.

نماینده، مدیرکل فرودگاه ها و فرماندار کلاله طی یک جلسه هم اندیشی ثابت کردند که این افراد حلقه های مفقود پیشرفت شرق گلستان بخصوص کلاله هستند.

مدیر کارخانه آجر ماشینی گنبد گفت: مقدار بدهی کنونی کارخانه آجر ماشینی گنبد به ادارات گاز و برق مب شد که همان سهم دولت است و باید بگویم دولت با عدم پرداخت سهم خود باعث ورشکستگی کارخانه ها شده است.

بنیانگذار و مدیر گروه " fastrade " در خصوص تولید و رونمایی از این نرم افزار و سامانه در گلستان با بیان این مطلب که ارتباط بین تجار و تولیدکنندگان و خریداران سرعت می یابد، افزود: معرفی محصولات و ثبت سفارش محصولات از جمله این خدمات می باشد.

یک شهروند کلاله ای توانست از یک درخت انگور منزل خود، بالغ بر 164 کیلوگرم انگور تولید کند که نمونه ای بارز از تحقق اقتصاد مقاومتی است.

چند ماهی است که که یک کانال تلگرامی در مرکز استان گلستان مدام به بهانه تخریب حسن صادقلو استاندار گلستان و غصب جایگاه وی، رامیانی بودن وی را چماق کرده و بر پیکر مردم شریف رامیان می نوازد.

عرضه و تولید نان بی کیفیت در شهر علی آباد کتول در شرق استان گلسان، گلایه شدید مردم این شهرستان را در آورده است و خواهان رسیدگی به این موضوع هستند.

ماجرای مریم، نمونه کوچکی از بسیاری مهاجرت هاست که توسط دانشجویان نخبه ایرانی صورت می پذیرد. نخبه ای که در آمریکا حتی بیمه درمانی هم نداشت و مجبور به تشکیل کمپین برای هزینه های درمانی خود شد. زندگی در آمریکا شرایطی را فراهم کرد که حتی به پدر مریم اجازه سفر به این کشور را ندادند و حالا نخبه جوان ایرانی در غربت، مشقت های فراوان را تحمل و برای همیشه مهاجر شد.

اعتبار 20 میلیارد تومانی شیلات گلستان به دلیل مدیریت ضعیف به دقایق آخر کشیده شد که یا باید ظرف 45 روز این مبلغ خرج پروژه های عمرانی شود یا به خزانه دولت بازگردد.

امنیت سفر، شاید مهم‌ترین مزیت تاکسی‌یاب‌های آنلاین نسبت به روش‌های سنتی حمل و نقل باشد، در خودروی مسافربران خیابانی که هیچ‌گونه نظارتی بر آنها نیست، هر اتفاقی ممکن است بیفتد.

مهم‌ترین خبر مربوط به مؤسسه ثامن را می‌توان کلیپی دانست که از دیروز دست به دست در شبکه‌های اجتماعی می‌چرخد و در آن برخی از ماموران نیروی انتظامی که ابتدا سعی در متفرق کردن مردم دارند، با یکی از افراد درگیر می‌شوند و پس از آن با یکدیگر.

وضع مادر تحریم ها علیه ایران در حالی است که بدعهدی های آمریکا برای ایران بارها و بارها ثابت شده است؛ مقاومت در برابر تحریم ها اولین و آخرین گزینه‌ پیش روی ایران بود چرا که آمریکا نشان داد سیاست مذاکره را نیز به رسمیت نمی شناسد.

در این که «شب قدر» در ماه «رمضان» است، تردیدى نیست زیرا جمع میان آیات قرآن، همین معنا را اقتضا مى‌کند اما کدام شب از ماه مبارک رمضان محتمل‌تر به شب قدر است؟

در آستانه پایان دولت یازدهم و روی کار آمدن دولت دوازدهم؛ برخی از کانال های تلگرامی اصلاح طلبان گلستانی به عنوان سهم خواهی در انتخاب مدیران استانی در حال دخالت هستند که این نشان از ضعف بزرگ مسئولین استان است.

فعال رسانه ای غرب گلستان در آستانه انتخابات ریاست جمهوری و شهر و روستا در یادداشتی آورده است؛ مردم بندرگز خود را برای خلق حماسه دیگر در ۲۹ اردیبهشت آماده می کنند.