شبکه اطلاع رسانی کاسب امین

نظرسنجی

نظر شما درباره استفاده از پیام رسان های داخلی چیست؟

بهتر از پیام رسان های خارجی است - 50%
اطلاعات شخصی به سرقت نمیرود - 0%
حمایت از تولید ایرانی است - 0%
بهتر از از پیام رسان های خارجی استفاده شود - 37.5%
دولت باید از پیام رسان های داخلی حمایت کند - 12.5%

روستای سرکلاته خرابشهر از دیرباز در بحث حمل و نقل مسافر دچار مشکل بوده است و این مشکل مختص به امروز نیست هر چند مشکلات در هر دوره ای متفاوت بوده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی کاسب امین از کردکوی؛ روستای سرکلاته خرابشهر از دیرباز در بحث حمل و نقل مسافر دچار مشکل بوده است و این مشکل مختص به امروز نیست هر چند مشکلات در هر دوره ای متفاوت بوده است.

در حال حاضر عدم ساماندهی مسافربرهای شخصی که چند سالی است جز مطالبات مردم و رانندگان است و هر گروه برای خود استدلالی دارند مبنی بر حق دار بودن در این مشکل و اما در اینجا نقش قانون و اجرای آن بسیار سازنده و تاثیر گذار است.

چرا که تا کنون مدل موفقی برای رفع این مشکل ارائه نشده است و طیف های مختلف رانندگان نتوانسته اند به اجماعی دست یابند که دودش به چشم مردم نرود.

نقش مسئولان در رفع این معضل، بسیار مهم و حیاتی است چون این مشکل مخاطراتی دارد که ما در اینجا قصد بازگو کردن آنها را نداریم.

ما به اختصار مسئولانی که باید درگیر این مسئله باشند را نام می بریم و در صورت بروز مشکل بزرگتر، قاعدتاً مشکل از کم کاری و سهل اندیشی نامبردگان می باشد‌، هر چند ما خوب می دانیم که باید مردم از خود دغدغه و حساسیت بیشتری نشان دهند.

اول رانندگان عزیز، دهیار و اعضای شورای اسلامی،بخشدار، فرماندار، نیروی انتظامی، اداره حمل و نقل جاده ای در بخش پایانه ها، اداره صنعت و معدن و حتی اداره آموزش و پرورش چون این مشکل با حمل و نقل دانش آموزان سر و کار دارد.

به هر حال ما مردم منتظر عکس العمل مبتنی بر قانون هستیم چرا که این مشکل ظاهراً به راحتی حل شدنی نیست.

انتهای پیام/ رادکانا

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید